Používáme cookies. Více informací zde. OK

Bezová šťáva. Můžu ji dát 16ti měsíčnímu synovi?

lenik27
28. kvě 2009

Založila jsem nové téma, ale opravdu nevím, kam bych svůj dotaz zařadila. Dělala jsem šťávu z bezových květů (výluh z květů, voda, citrón, třtinový cukr) a nevím, zda jej můžu dát i 16-ti měsíčnímu synovi. Vodu mi nepije, granulované čaje moc neschvaluji já, tak odšťavňujeme. Ale přeci jen když jdeme na celý den ven, nemůžu s sebou vést čerstvou šťávu z ovoce v tom vedru. Tak mě tento recept napadl jako řešení. Nemáte někdo zkušenosti? Příp. dáváte někdo teneto sirup?

agness02
29. kvě 2009

leni - to taky řeším, ale žádnou informaci jsem na netu nenašla, malej má jen 14 měsíců a zkusila jsem mu trošku dát a docela mu šmakuje
jo a téma o bezu je už v receptech 😉

pavlinka3
30. kvě 2009

náš malej má rád sice kupovanou, ale bezovou šťávu od YO 🙂 ale on ty YO má rád vůbec snad všechny 😅

lenik27
autor
30. kvě 2009

Díky holky, už jsem nedoufala v odpověď 🙂 . Zkusila jsem mu ji udělat a moc chutnala. Dala jsem ji ráno a bez nějaké alergické reakce. Odpoledne už chtěl "mňamuna džusík", tak ji dáváme.

bramburka
30. kvě 2009

myslim, ze se nemusis bat, zkusila bych trochu a kdyz se do 15 min neosype, alergii nemá, já od roka už dávám všechno.

hesika
3. čer 2011

Ahoj holky! Šťávu z květů černého bezu dělá již mnoho let moje švagrová. Všem moc chutná. Dáváme ji i dětem, teda malému od roku. Ve sklepě vydrží až 1 rok, ( do nových květů ).Letos jsem ji udělala i já. Jinak dělám šťávu i likér z bobulek černého bezu, to je pochutnáníčko.

Sem začni psát odpověď...

Odešli