Budí se v noci každou hodinu

maj_da
23. únor 2019

Ahoj maminky, už jsem zoufalá a tak se na vás obracím s prosbou. Malému bude 6 měsíců, asi před týdnem se začal budit v noci každou hodinu. Začne to tak ve 12 a je to až do rána. Musím ho vzít do náruče a ani ne za minutu pokládám a spí dál. Když ho nepochovám, spustí hrozný řev. Předevčírem spal celou noc, tak jsem to přisuzovala úplňku 😀, ale na dnešek to bylo zas. Hlady to není, když nabídnu prso, tak nechce, a kdyby ho něco bolelo, přece hned zas neusne. Spí semnou v posteli a uspávám u prsa a nebo pochovám a zazpívám. Do teď spal v noci v pohodě a budil se tak 2x na kojení. Ach jo 😴

olga_
23. únor 2019

@maj_da Hádám zuby. U nás dvojčata podobně. Nemusí to bolet až tak, že neusne, ale prostě neklid a utěší ho tvoje přítomnost.

nikolaamiminko
23. únor 2019

Nenaucil se ted nekdy nejakou novou dovednost? Lezt? Stoupat si? Nas syn tohle delal vzdy tak tyden az 14 dni, kdyz se naucil neco noveho, pokud je to ono, odezni to 🙂 👍

maj_da
autor
24. únor 2019

@nikolaamiminko začíná se plazit. By mě zajímalo, proč to má takovéhle následky? Že to jejich hlavička nedokáže zpracovat?

misicka1988
24. únor 2019

@maj_da Dcera se mi budila v noci na kojení po půl hodině 😳 Zhruba od 4 měsíců az do 17 měsíců, to už jsem tedy nevydržela, a noční kojeni utla. U ní to byl spíše zvyk - uklidňování , dudlikem jsem ji neošálila. Pak mi začala ihned spát mnohem lépe. Ale dříve bych ji noční kojení neupírala, bylo by mi to moc líto. Přes den jsem ale ještě spokojeně kojila dál.

nikolaamiminko
24. únor 2019

@maj_da Hele netusim, nam to s manzelem prislo, ze ho telo nuti procvicovat tu novou dovednost i v noci, i kdyz je unavenej k padnuti, tak telo rika “makej” 🤷‍♀️

bayt
24. únor 2019

@maj_da U syna bylo nejčastější vstávání vždy, když se mu tlačí zuby. Ale on teda blbě spal do roka prakticky furt.

lucika36
26. únor 2019

@maj_da Nám takové buzení začalo od 5. měsíce a trvá doteď(10,5 měsíce).....🙄..u nás to můžou být zuby (rostou mu děsně pomalu), nové dovednosti, zavádění nových příkrmů, prdíky, odstranění zavinovačky v tom 5.měsíci, očkování, rýma (tu má skoro každý měsíc)....nebo prostě jen lehký spánek, který zdědil po mě....první týden jsem myslela, že umřu......teď už jsem na to vstávání skoro zvyklá😂😂😂,Pořád se snažím uklidňovat, že to přestane........jinak zkoušeli jsme vše:homeopatika, bylinné sirupy, čajíky, aromaterapii, nošení na rukou, hudbu, dávat v noci pít i nedávat, nechat přes den spát málo i dlouho, noční světýlko, dokonce v zoufalství Fenistil a jednou Dithiaden na doporučení doktorky.....nic....jediné, co trochu zabírá je fén......tak někdy spíme několik hodin u fénu.....to, když se fakt potřebujeme po 14 dnech vyspat.....🙄🙄🙄🙄

kittyy17
26. únor 2019

@maj_da oba kluci ve spaní se točili na břicho, pak na kolínka, do sedu, a to je vzbudilo a zmateně breceli. Je to normální, za pár měsíců to přešlo

bayt
26. únor 2019

@lucika36 Taky jsem tak spala :D Klidně sedm hodin v kuse zaplý fén z repráků.