Čtvrté miminko

mlsdlisaci
29. lis 2010

Přeji pěkný večer,den,chtěla bych si popovídat s maminkama co mají či čekají čtvrté dítko 🙂 nebo jsem tu sama? 😀

fass
2. únor 2011

Holky,vy co máte převahu holčiček,nevíte jestli se dají nějak zabezpečit naušničky ,aby se neotvírali??Už jsme jednu hledali a včera měla malá naušničku v ruce.Ještě ,že ji nesnědla. 🙂 Jinak já také nikdy hlídání neměla.Manžel rodinu nemá a já ji mám přes pul republiky daleko.Takže hlídáni nehrozilo.Ted ,když je to nutný pohlídá dcera,ale kolikrát se na to moc vesele netváří. 😀 😀 😀 U nás je veselo jako u Jaki.Co přijdou všichni domů nastává hotový cirkus,ale neměnila bych.

jakelina
2. únor 2011

@marton První je David.

Já mám břicho děsné. První tři těhu to šlo, ale teď mám pneumatiku jak blázen. Ale já v zimě jenom žeru a kynu. Už se těším na jaro. 😀

jakelina
2. únor 2011

@fass Já mám pocit, jak je nás doma míň než pět, že to není ono. Nechupu rodiny s jedináčky, to musí být nudáááááááááá

jakelina
2. únor 2011

má být nechápu 😀

fass
2. únor 2011

Já je taky nechápu,,. a to moje sestra má jen jednu holku.Bude jí 16 a dala jí na intr až do PRAHY. Celý týden barák prázdný ,to by mě zničilo.Asi tak,kdo má čtyři vychová i páté.Kdo má dlouho jedno nemá odvahu na další. 🙂

jakelina
2. únor 2011

@fass tak jdeš do pátého??? Máte krásné jména dětí. 😉

fass
2. únor 2011

Já bych se pátému nebránila,ale manžel říká,že už ted jsme jako blázni.Že už se u něho v práci šíří zpráva,že jsme se zbláznili a čekáme páté 😀 😀 😀 😀 Zatím stačí jak to je,pak časem se uvidí. 🙂 Taky sem si všimla,že jsme aspon tři s tolika dětmi ze severní Moravy.Že by ten smog.......????????

marton
2. únor 2011

@fass myslíš jako,že máte venku smog a jste zalezlí doma? 😀 😀

Pátým miminkem jsem včera pobavila manžela.Nedostala jsem menstruaci a tak mu říkám,jestli jdeme do pátýho? 😀 .To byste viděli te výraz 😲 .Ale dnes už je to ok,tak to bude rád 🙂 .
Jedno mimčo je opravdu málo,ale my už končíme.

jakelina
2. únor 2011

@fass to bude tím smogem 😀 😀

jakelina
2. únor 2011

Holky pokud by jste některá chtěla v elektronické podobě knihu. Každé dítě se umí naučit spát, tak pošlu. Nesmí vám vadit, že je slovensky. Pište adresu do IP.

kaliska
2. únor 2011

@fass Tak u nás je to prý tím,že nemáme televizi 😀 ...tak už ji raději zase máme 😉 😀
Náušničky-pokud jsou to ty klasické,tak u zlatníka udělají pojistku,já jsme to tak měla hrozně dlouho,v jedenácti jsme mamku přemlouvala,že je chci dolů,no a nakonec jsem zjistila,že mám alergii,takže můžu nosit jen stříbro,zlato a chirurgii 😒žádné krásné plastové,co v té době frčely

Jinak já jsem byla s miminkovou dva dny v nemocnici,včera nás pustili 🙂 ,tak jsem ráda,že se tady kecá 😀

S Mlsdlisaci jsem v kontakt přes mobil,malý Dominiček je nádherné miminko,zítra se jí zeptám jestli můžu a hodím vám tu jeho fotečku....ale kdy bude online netuším 😅

fass
2. únor 2011

Jsou to klasické naušnice a vpředu jsou lehce vsunuté do očka,a tím pádem často otevřené.Zkusíme toho zlatníka,dík kalisko za radu. A dolů je taky dává zlatník?????

kaliska
2. únor 2011

@fass Mě je sundával zlatník...ten konec víc zahne, takže se to neodepne a pak mi to zase musel víc narovnat 🙂

septim
3. únor 2011

@kaliska a proc jste byly v nemocnici muzu se zeptat?

septim
3. únor 2011

@marton ja mam taky bricho jak na zacatku tehu ale doktorka rikala ze to bude trvat dele nez se dam dohromady. Nejdriv obr bricho s dvojkami a rok na to znova tehu s Luckou 😀 dostalo pekne zabrat 😀 😀

kaliska
7. únor 2011

@septim malá měla špatně udělaný pupík,měla tam z kůže takovou kuličku navíc a když jí to chtěli odstranit,tak to začalo hodně krvácet,tak nás hlídali,teda hlídala jsem já 😠
Jo a břicho neřeším,jsem pořád jak v šestém měsíci,akorát to je obr špek a ne mimčo 😀 no snad se to ztratí časem jako předtím...ale je vidět,že už je to hodně ,,použité", to asi samo nezmizí 😔
včera můj manžel prohlásil,že až budou větší,tak ještě dvě 😀 si dělal srandu ze mě-doufám 😅 😀 to on raději ještě dvě děti,než by šel na vasektomii,kterou jsem mu naivně navrhovala 😕

jakelina
20. únor 2011

Holky kde jste všechny????

kaliska
20. únor 2011

@jakelina já jsem zde...čekám a čekám,jestli s ještě někdo někdy ozve 😀

jakelina
20. únor 2011

@kaliska 😀 😀

jakelina
28. dub 2011

Holky asi jste všechny venku, když je tak krásně.

turcice
4. srp 2012

ahojky holky můžu se přidat??

jakelina
4. srp 2012

@turcice jasně

turcice
4. srp 2012

@jakelina tak moc díky 🙂 🙂
Jen abych se malinko představila...mám 3děti 15,12,4roky..Nejstarší syn žije se svým otcem s mým bývalým a já jsem podruhé vdaná.Manžel má také 3děti a jedno-nejstarší máme v péči takže doma máme 3děti 13,12,4roky..no a jelikož společné nemáme momentálně se snažíme otěhotnět 🙂 Jsem na to opravdu zvědavá a zajímá mě jak to zvládají ostatní rodiny... 😉

jakelina
4. srp 2012

@turcice tak to máte zajímavé a určitě je u vás veselo. Já to zvládám v pohodě a klidně bych chtěla ještě jedno, ale to už se asi nepodaří. 😢

turcice
4. srp 2012

@jakelina fakt jooo 😉 😉 😉 no jás i říkám že už ted na mě lidi koukají jako na blázna..a každý říká jak to fin.zvládneme...no nejsme žádní boháči,byt 4+1 ale hlady neumíráme 😀 😀 😀

helabella
4. srp 2012

Koukám, že to tady začíná zase žít 🙂

@turcice -- u nás to rodina řešila taky (jak to zvládneme), ale my jsme optimisti 😀 😀 Je fakt, že vyskakovat si nemůžeme, ale myslím, že čtvrtě u nás hlady neumře 🙂

jakelina
4. srp 2012

@turcice
@helabella no právě, lidi se dívají na početnější rodiny divně. Nevím proč to řeší, nosí mi snad část své výplaty, abych já mohla uživit svoje děti. 😲 😲 😝
My nekouříme, nepijeme, máme zahradu a tím taky něco ušetříme, pracujeme a prostě nějak žijeme a hlad určitě nemáme.

turcice
5. srp 2012

@helabella no já jsem na to také zvědavá.. 😉 holky můžu se zeptat jaké příjmy má vaše rodina se 4dětmi????co dovolená atd jezdíte??A jak to řešíte v autě 😀 😀 😀 My máme dohromady těch 40tis,nic na splátky ale za bydlení těch 7tis dáme+tedy 3500kč ůvěr a pak výživné 4tis...auto máme pětimístné tak to bude sranda ..to si děti budou muset vždy asi střihnout 🙂

turcice
5. srp 2012

@jakelina ta zaharada je fakt super..to my bohužel nemáme,jen manžela rodiče mají takovou mini takže tak na ovoce a zeleninu minimálně...

diviska
5. srp 2012

Myslím že čtyřka je to správné číslo 🙂 taky toužím mít 4 děti, Zatím to teda moc nadějně nevypadá, ale ještě mám trochu času 🙂