• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

9. dubna 2017 
Kdo má hezký pokojíček, pochlubte se!!!!!!!!!!!!!! Trochu nám to tu upadá, u nás nového nic, ale chystáme se na jaře malovat a asi i přestavět, děti mají teď postele daleko od sebe a chtějí je blíž - docela to bude zajímavé je tam dostat :slight_smile:, možnosti jsou prakticky dvě - buď přijdou o celkem značnou hrací plochu a nebo bude jeden spát pod okne, ani jedno není ideální, jsem na sebe zvědavá.
11. únor 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dcerka má po podzimním stěhování ryze holčičí pokojík, veliký tak, aby jí vydržel až do dospělosti. Nábytek je San Michele -Dea, tapety Eijffinger.
11. únor 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Pokojíček starších holek ( 6,5roku a 5let)...mladší dcerka má pokojíček sama
11. únor 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamilka007 to je jako z prospektu na detske pokojicky :slight_smile:
11. únor 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokoj našich dětí...
12. únor 2015 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@hakunamatata Ty schody nahorní palandu jsou boží, že se dají z druhé strany použít i jako police, skvělý nápad. :slight_smile:
12. únor 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana Máte to moc pěkné. Jen ty květináče na skříňce nad postelí mě děsí. Nemáš strach, že se to může zatřást nějakým narazem dítěte a ruchnout mu to na hlavu?
13. únor 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espada Pokoj maji dva roky a nic takoveho se nestalo :slight_smile: ta skrin je betelna, kolikrat hodi balon do dvirek skrine a je vse v poradku, to bych musela spekulovat nad dalsimi dvaceti "nebezpecnymi" nalezitostmi pokoje :slight_smile:
13. únor 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espada omlouvam se, to nebylo na me, jsem byla zas v odpovedi aktivni :slight_smile:
13. únor 2015 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
15. únor 2015 v 19:14 • star22
@misa.ottovka. od kud mate prosim ten vysoky mantinel ???
28. led 2016 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petanevesta mužu se zeptat co je to za značku postele popř.výrobce??
28. led 2016 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2016 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tohle jsme nechali dělat v létě. Postele jsou 90x200, takže na dlouho a dá se to rozložit na samostatná lůžka az budou chtít vlastní pokoj.
29. led 2016 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucieandrlova
Dobrý den, kdybyste někdy prodávala ten nábytek, dejte mi prosím vědět. Děkuji!
2. únor 2016 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme po 3 letech upgrejdovali dětské stoly, neb už budou školáci oba dva, tak to chtělo něco pořádného. Ty co měli dosud chci prodat, tak uvidím zda je udám. (viz.můj bazar)
11. dub 2016 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím všechny,

s manželkou chceme pořídit dceři fototapetu, má hrozně ráda pohledy z výšky. Napadlo nás něco takového http://www.postershop.cz/fototapeta-pohled-z-okna-na-new-york-4/, vypadá to celkem autenticky. Máte někdo zkušenosti s tím, jak to vypadá naživo?

Byla by to první fototapeta, bohužel nikdo z okolí s tím nemá zkušenosti. A přeci jen nechceme vyhodit peníze jen tak, takže bychom rádi, jestli má někdo třeba i fotku u sebe doma, kde je podobná fototapeta.

Děkuji všem, budeme vděčni za každou pomoc :slight_smile:
27. črc 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2016 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,chci se zeptat Vas zkusenejsich. Na Vanoce malemu chceme dat pokojicek a premyslim nad podlahou. Vubec nevim jakou. Chteli jsme detsky koberec s tim ze az bude vetsi udelame plovoucku. Dnes jsem vsak cistila koberec a jsem z toho hotova. Ted uz vim, ze nikam koberec nechci. Maximalne s vodnim vysavacem. Ten ale neni zrovna levny, takze asi nwbude. Jake podlahy davate detem do pokoju. Maly ma rok...
11. zář 2016 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Hlavní část pokojíčku hotová....
11. zář 2016 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Dcerce je 2,5 a její pokoj je celý náš dům :slight_smile:. Zatím tedy řešíme jen lampičku, kterou by měla u své postele (kterou má přiraženou k naší manželské posteli, tak ani tady nejde mluvit o jejím dětském pokoji). Tahle je přenosná a píší, že zůstává dlouho studená, takže vlastně může sloužit jako baterka. Máte s ní někdo zkušenost? No, a to že je to zrovna Elza je samozřejmě velkým plusem navíc :slight_smile:.
11. bře v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,třeba mi poradíte tady :slight_smile: chceme dělat dětský pokoj,tady rozměry a nábytek stuva a postel ta kovová patrovka s výsuvným lůžkem Ikea.vůbec nevím jak to mám uspořádat aby to bylo pěkný,vzdušný..:frowning2:
21. bře ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti máme 5,5 a 8,5 a i ten druhý bude v září školák..
21. bře ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak posílám taky fotky dětského pokojíka :slight_smile: nábytek si vybraly děti :slight_smile:
9. dub v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek