• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

21. března 2017 
autor
@vojtisek2007 to je přesně to, co jsem myslela, něco jako chránič zdi :slight_smile:
24. led 2012 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikes pokojík je náhodou krásný, atyp a veliký, to je můj sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sofinka měla do včerejška minipokojíček 2,3mx4m :confounded: Ale my jsme se včera přestěhovali s MM do jejího a Sof do naší ložnice, ten je 5mx5m, tam se vyřádím, už se na to těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: příští měsíc pojede malá k našim a my jí uděláme překvápko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aajina nádhera já chci taky atyyyyp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jck kytičky jsou ručně malované???

@berinka1 prosím odkud je to roztahovací křesílko??? díky :dizzy_face:

@maximka33 vím co myslíš, já se rozhodla použít tapetu, je to hezčí a drží to :wink: :wink: :wink:
24. led 2012 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1389657112516.2052690.1564746584&type=3

tohle byl začátek, to hlavní zůstalo, jen místnost a vymalování se změní, vesměs je vše Ikea :wink: líbí se mi poměr cena kvalita a navíc.... miluju tam nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2012 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka kytičky jsou malované podle šablony-ručně www.predlohy.cz
ještě jedna fotečka...to je z ložnice, aby to Lucince v postýlce nebylo líto, že segra má obrázky na zdi a ona nic :wink:
24. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
autor
ty fototapety jsou krásné!! už si tam vybírám něco do ložnice a druhého pokoje. alle do dětského za postel mi to přijde škoda, nebylo by to moc vidět..
24. led 2012 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě mám dotaz: máte někdo v pokojíčku křesílko? vůbec nevím, jaké tam dát..
24. led 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hodím fotky pokojíčku dvouleté dcery. Pracovala jsem na tom s architektkou. Živit bych se tím nemohla, těch nervů, co mne to stálo.
24. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (26)
@maximka33 My máme místo křesílka sedací pytel a je to super, protože tam sebou můžu praštit i já :grinning:
24. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 já právě hledám něco jen cca 50 cm vysoký a přes celou délku postele - tedy 2metry - chci to nalepit jen od matrace vejš, tak to vidět bude (doufám) a že i večer budou moct koukat na obrázky - pro Elišku asi vezmu nějaký víly nebo hello kitty a pro vojtíka bych chtěla šmouly nebo ještě líp pata a mata - nebo teda nějaký neutrální - zvířata / moře ....co si vyberou.
ještě jsem našla toto :
http://www.fototapety.cz/4556-detske-tapety/
24. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky řeším jak pokojík uspořádat, chci oddělit spací část a hrací část - pokoj je na to velkej dost, váhám čím to oddělit -závěs, žaluzie ???, ve spací části bude lino a před postelema kusové koberečky, v hrací části chci všude koberec....sladit barvy lina+koberce+doplňky pro kluka a holku - uf uf uf....jasno mám pouze ve zdech - chci nechat bílé. Tak hledám všude možně na netu a moc toho nenacházím :frowning2: Nemá někdo nějakou inspiraci ?
24. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba by se mi líbil takovej koberec pro Elišku - ale je dost barevnej, jakej k tomu pro Vojtu - aby se to netlouklo ????
http://www.e-color.cz/Kusove_koberce/Kids_Collection/Detsky-kusovy-koberec-Esprit-Beruska.html
24. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 my máme taky sedací vak a spokojenost, přes den se tam válej děti a večer tam čtem pohádku
24. led 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zatim nemuzu prispet vlastni troskou, neb jsme ve fazi rekonstrukce. Ale toto me naprosto dostalo, jen netusim, ktery kouzelnik by to mohl vyrobit.
24. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (33)
@vojtisek2007 no nejsem architektka, ale vystudovala sem oděvní návrhařinu, což je i práce s barvama a zdá se mi jako nejvhodnější něco se zeleným základem a buď taky s pruhy, nebo úplně bez jen s dětským motivem, ale stejně k takto výraznému koberci je těžké přidat další, aby vynikly oba a zase se netloukly. Někteří výrobci (nevím, zda se prodávaj u nás) dělají několik barevných variací stejného dekoru, to mi přijde fajn, pak se ani laik nesekne :slight_smile:, co třeba barevností tohle????
24. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vojtisek2007 nepises nebo jsem si nevsimla, jak mas velke deti, jak je velky pokoj. Musi byt postele u zdi? Co treba jen neutralni barvy (bezova, cokoladova, bila) a barevne se vyradit treba v povleceni nebo doplncich. Hracky jsou taky hodne barevny. A pokojik muze rust s detma. Treba neco takovyho.
24. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nádherné pokojíčky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky mají tento :slight_smile:

Jinak jak už tady někdo psal - hračky jsou roztahané po celém bytě :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Vojtisku,tapety by plnila efekt proti odrene zdi,ale nezateplila by asi :zipper_mouth: jinak já zapomněla,ze nám v té zdi prochází odvod z kotle,takže je ta zed tepla.
24. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie No presne, proto se ptam, jestli musi byt postele u zdi. Jinak snad nejake vypolstrovane neco nalepit na zed nebo drevo nebo larisu :grinning: (kdo nevi, tak je to deka)
24. led 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky jeden přidám, je malý, ale náš:slight_smile:. spací kout, úložný prostor, proti oknu je ještě šatní skřín. máme rádi jednoduché věci, petr tráví většinu času v obytné místnosti, kde jsme všichni, tak zatím to stačí. plánujeme přesun do domečku, bude potřebovat víc prostoru....
24. led 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@vojtisek2007 ta tapeta je na zeď jako izolace zdi málo. petr má postel taky tak, a zed je studená. ale má podél zdi plyšáky, takže u zdi nikdy nespí, takový ochranný val:slight_smile:)
24. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 ahoj, my se na zařizování pokojíku teprve chystáme, ale už teď vím, že na zeď za postel půjde určitě kapsář. Když si najedeš na www.fler.cz a do zboží zadáš "kapsář", vyjede Ti jich fakt spousta. Mě se líbí třeba tyhle: http://www.fler.cz/zbozi/kapsar-za-postel-barvy-modre-2346400
http://www.fler.cz/zbozi/kapsar-za-postel-meda-snilek-2346379
http://www.fler.cz/zbozi/mantinel-za-postel-a-kapsar-v-jednom-2023554
Myslím, že tím zabiju 4 mouchy jednou ranou: tepelná izolace, chránič zdi před odřením, pěkná dekorace a schovka na všechny potřebné hračky.
A co se týká toho rozdělení spací a hrací části, co třeba něco takového: http://interier.hyperbydleni.cz/detske-pokoje/1244-realizace-podkrovniho-detskeho-pokoje-jak-to-delaji-profesionalove/ - mám na mysli tu policovou stěnu. Nejlíp to jde vidět asi na té první fotce.
25. led 2012 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 ta opička v "okně" je fakt super :slight_smile:
25. led 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj přidávám fotky pokojíku naší dvouleté dcerky
25. led 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@berenika39 to je hezký nápad s tou opičkou a líbí se mi i to, po čem šplhá, je to bambus? fakt prima :slight_smile:
25. led 2012 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jojo, je to fototapeta, bambus, když jsme tam Petra dali, bylo mu asi 14 měsíců a moc si ji zamiloval, hlídala ho, je to kámoška. :wink: :wink: Kupovali jsme ji v Hornbachu, mají tam výběr.
25. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 , taky se mi moc líbí ta opička s bambusem, ten bambus je jako na fotce nebo to je skutečný a fotka je tam jen ta opice ? :confused: :slight_smile:
25. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přispívám také s trouškou, ačkoli tohle je miminkovský pokoj, účelně dělaný do cca 2-3 let věku dětí, jak povyrostou, půjdou do většího a s jinou skladbou a typem nábytku :slight_smile: Nicméně teď svou službu plní na jedničku :slight_smile:
25. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@vojtisek2007 , na zeď určitě 2m dlouhý kapsář ;)
25. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek