• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský psycholog, Brno. Doporučte

9. února 2017 
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo doporučit dětského psychologa v Brně nebo v okolí. Potřebujeme nutně poradit s našim 3-letým synem, po nástupu do školky začalo jeho agresivní chování gradovat a už to opravdu nezvládáme. Předem moc děkuji za pomoc.
14. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theresa Bílý dům. tam je dětská psychologie, berou děti od 3let. zkuste i kineziologii.
14. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin prosím neznáte tam nějakého dobrého lékaře či lékařku? máte nějakou osobní zkušenost?
14. zář 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mohu doporučit paní psycholožku z Polikliniky v Líšni. Je moc milá a trpělivá a s dětmi to opravdu umí. Není sice na pojišťovnu, ale díky nějakému projektu mi přijdou ceny za konzultace hodně nízké a navíc má volné termíny do 14 dnů. Byly jsme tam s spokojeni. Přidám odkaz na její stránky:

http://www.cediro.cz
27. led 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly jsme u Holcmanové- stránka tady www dusevi.bluefile cz. Bála jsem se, jak to holka vezme, ale paní psycholožka to s děckama -pubertákama umí, byla úplně v pohodě. Nevýhoda je, že nepracuje na pojištovnzu. Teď jsme s dcerou v pohodě, trochu se to všecko srovnalo, ale pokud bude zase někdy potřeba, určitě se obrátím zas na ni. Dá se s ní domluvit i pokud něco spěchá, termíny dává docela brzy.
23. bře 2015 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Ahoj, zkus zavolat psychologům na Mojra,cz. Myslím si, že určitě pomůžou. Nevím jestli je zrovná dobré tahat 3leté dítě po psychologách :/
9. únor v 18:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek