Divné fleky na jedné tváří

ronja55
30. led 2019

Hezký den, synovi 16 měsíců se na tváři udělali červené fleky. Má to jen na jedné tváří už 2 dny a nemizí to. V pondělí byl na očkování MMR, ale tam by měla být reakce nejdříve 7 den. Poradte co to může být.

ronja55
autor
30. led 2019

Nikdo neví co by to mohlo být?

hezz17
30. led 2019

Co se zeptat doktora, když to má už 2 dny?

ronja55
autor
30. led 2019

@hezz17 tak nic jineho mu neni, chová se normálně, žádná teplota, tak zatím nebyl důvod pro č jít k doktorovi. Pokud mu to do pátku nezmizí tak samozřejmě půjdu. Ale zajímalo mě, jestli se s tím někdo nesetkal.

aliishaa
30. led 2019

@ronja55 Mala to mela podobné, jen menší a dr. nam potvrdila kvasinku. Dostali jsme masticku, ktera sice krátkodobě zabere, ale problém to neřeší. Teď jsme ve fázi, kdy se snažím přijít na to, co by mohl být spouštěč, jestli nějaká potravina nebo něco jiného.

lida9
30. led 2019

syn mel takovy velky cerveny flek nekolik dni na tvari kdyz mu rostli zuby ( nejaka zadni stolicka), ale to u vas v 16m asi uz nehrozi... radsi k dr zajdi🙂

ronja55
autor
30. led 2019

@lida9 tak zuby to být můžou. Moc jich ještě nemá. Jen 9 a stoličky ještě ne. Tak uvidím jak to bude vypadat zítra a když tak bych v pátek šla k doktorce.

ronja55
autor
31. led 2019

Tak jsem byla u doktorky a je to omrzlina. Byli jsme týden na horách a asi ho někde ofouklo, přesto že byl namazany a měl kuklu. Mám jen mazat něčím mastnym a samo se to ztratí.

lida9
31. led 2019

@ronja55 tak hlavne ze to neni nic vaznejsiho🙂