• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy jste používaly Nanny monitor dechu?

22. června 2009 
pospeska my ho pořídili protože se o něj bojíme a nechcem se dočkat toho že nám usne a už se neprobudí a máme takový případ v okolí kdy to rodičům přišlo jako vyhození peněz a ted si to hodně vyčítají. My měli do 5měsíců půjčený od kamarádky ale pak jsme ho museli vrátit a koupili jsme nový a používáme dodnes - bude mít 8měsíců a plánujem ho tak do toho roka a pak ho bude mít jeho sourozenec který se narodí v lednu
19. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: díky. Ono je to asi zkušenost od zkušenosti. Mimochodem, koukám na pidi věkový rozdíl tvých dětí. Máš můj obdiv. :slight_smile:

Pro ostatní, našla jsem téma monitor, tak jsem svůj dotaz dala tam. Díkec P.
19. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospecka :slight_smile: my si říkali když můžem něco udělat pro to at ho ochráníme uděláme to :slight_smile: a jednou nám už pípal :frowning2: a malého jsem musela dávat hlavou dolů a bouchat do zad a pak se rozdýchal. bylo to v době kdy měl kašel tak to bylo z toho, ale kdybychom monitor neměli a já byla třeba v obyváku brala bych to asi jako že kašle a nešla tam a už nemusel být, takže my jsme rádi že ho máme a rozhodli by jsme se pro něj znovu. a dík za obdiv zatím není za co i když je fakt že těhu mi dává zabrat a že si nevolnosti užívám
19. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospecka: Ja ho puvodne taky nechtela koupit, ale v porodnici jsem se rozhodla, ze ano, tak ho manzel koupil. Najednou jsem videla toho uzlika v zavinovacce a rikala jsem si, ze kdyby nahodou...a samozrejme to taky uklidnuje, kdyz male spinka v postylce a ty jsi v jinem pokoji, nebo spis. Ja teda spim rozhodne klidneji :wink: Tuhle jsem teda dostala sok, protoze se chuva rozervala, ale to se jen mrnous prestehoval na druhy konec postylky:slight_smile:
Ja osobne bych doporucovala novy kvuli zaruce. Na internetu se tyhle chuvy (konkr.Nanny od Jablotronu) prodavaji s tim, ze jsou jeste v zaruce, ale jaksi je tam hacek......zaruka je poskytovana jen 1.majiteli!!!
Kazdopadne DOPORUCUJU!!!!
soanpe: jasne, to souhlasim, ze na silnicich je spousta rizikovych faktoru.....ale proto preci vozis dite v autosedacce pripoutane:wink: Proste tim chci rict, ze pokud je moznost chranit zivot ditete, urcite ji vyuziju:slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ginger..a jak prodejce tedy Jablotron, či jiná firma, která mi monitor prodá zjistí, že jsem rpvní majitel, když mám účtenku a cerifikát ?????
19. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: no my mame myslim, ze u zarucaku normalne jmeno a prijmeni manzela
19. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ginger já ne...mám vertifikát s datem a razítkem prodeje plus účet
20. čer 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak umě to byla první věc kterou sem si pro mimčo koupila,mám Nanny,budu ho teprve instalovat do postýlky páč malá přijde na svět už za pár dní :slight_smile: ale mám taky jen ten rošt v postýlce,ale budu tam dávat asi i nějakou desku
:slight_smile:
sice je to drahá záležitost,ale myslím,že když je ta možnost,tak není nad čím přemýšlet,rači ušetřím třeba na oblečkách než na takovéhle věci,která mi může zachránit mimčo,ale je to každýho věc :wink:
22. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markytkaaa: no, taky nevím, jak to po tom roce udělám, asi bude blikat dlouho...

pospecka: no já jsem čekala dvojčata, takže jsem měla předpoklad, že budou nedonošení a menší, což jsou rizikové faktory, takže u mně to bylo jasné, ale koupila bych ho i tak.
22. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek