Hekání a kroucení miminka. Co by mu mohlo být?

karlaa3
9. srp 2021

Ahoj. Chtěla bych se s vámi poradit, už jsem úplně zoufalá. Náš měsíční chlapeček se pravidelně po druhým nočním kojení, cca.půl hodiny po něm, začne kroutit, strašně hekat, kope nohama, a takhle až do rána. Prdy měl hodně ze začátku, teď mi přijde, že už se umí vyprdět hodně sám, trápí ho ublinkávání, ale už je to taky méně časté, doktorka mi řekla, že to dělá kvůli tomu, že je přejedený, v noci pije ale úplně stejně jako přes den a přes den tyhle zvuky nedělá. Vyvýšenou postylku máme, odkrknout ho nechávám. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost, co by mu mohlo být? Přejde to? :D děkuju

rickym
9. srp 2021

Malá v tom jednom měsíci večer před spaním hekala a vydávala různé zvuky. Teď má 2m a už to nedělá.

mamikry
9. srp 2021

Malinky mi to delal taky. Od tri do rana az do sesti, nez se konecne vykakal. Podle me to bude brisko, v noci ma prece jen mene jinych podnetu, tak to muze vic vnimat.

hermanka88
9. srp 2021

Ahoj,blbost možná, jen zkouším. Co takhle po koupání namazat bříško nějakým gelíkem na prdiky? Možná už to tak máš, jen zkouším poradit. U nás to ku podivu i pomohlo.

karlaa3
autor
10. srp 2021

@hermanka88 díky za tip, zkusím

modra_zizala
10. srp 2021

Zkusila bych ho rozbalit z plenky a dat vyprazdnit nad umyvadlo. Me to dela, kdyz potrebuje kadit. Kdyz ho rozbalim, tak se hned vyprazdni 🙂