Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám maminku malého miminka, která by si chtěla dopisovat

petul88
3. čer 2018

Ahoj holky, hledam nejakou kamaradku na dopisovani. Jsem maminkou temer tydenniho mimca a trilete holcicky a rada bych nasla nekoho, s kym bych mohla sdilet kazdodenni starosti a radosti, ktere se tykaji i netykaji nasich ratolesti, at je nam na te materske veseleji.🙂 A potrebuju si udrzovat mozek v chodu, tak jsem si rikala, ze by bylo fajn si s nekym psat. Rada ctu vse mozne, bavi me vymyslet pro dcerku ruzne aktivity, zajima me psychologie, seberozvoj, ale taky rada jim, spim a nekdy jen tupe ziram do neznama a jsem rada, ze jsem rada.🙂 Tak co, najde se nekdo??

terka2018
3. čer 2018

Klidne napis 🙂 mam chlapecka 2 mesice.

littleice
3. čer 2018

Ahoj, ráda si popíšu. Zatím dítko nemám, ale už brzy bude na světě 🙂

calvac
3. čer 2018

@littleice Ahoj,mam kluky 7 let a 3 mesice,jsem z Tesina kousek od Tebe.

calvac
3. čer 2018

@calvac pardon,spatne odeslana zprava. Omlouvam se.

calvac
3. čer 2018

@littleice pardon,omyl.

calvac
3. čer 2018

@petul88 ahoj,mam kluky sedm let a tri mesice,bydlim kousek od tebe v Tesine

bartakova_veronika
5. čer 2018

tak to bohužel asi do této skupiny nezapadám .. mám doma 7. měsíční dcerku ... ale byla tak maličká že vypadá tak na 3 - 4 měsíční miminko :D a vlastně ve všem je opožděná ... proto také musíme cvičit vojtovu metodu ...

petul88
autor
6. čer 2018

Dekuju ze ste se ozvaly, postupne vam vsem napisu! 🙂

kaculka2014
6. čer 2018

Klidne napiš 🙂

roxolanka
6. čer 2018

I ja si budu rada dopisovat ☺ Jsem na rodicovske s rok a pul starym prckem Jonasem. Jmenuju se Tereza a je mi 29 let. Taky rada ctu a bavi me vymyslet aktivity pro prcka. Rada chodim na dlooouhe prochazky a jezdim po vyletech. Obcas ale taky rada jen tak vypnu a nic nedelam. Kamaradek moc nemam, vsechny se mi rozprchly do ruznych koutu Cech a sveta, tak budu za dopisovani rada 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli