• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hysterický řev v kočárku. Co s ní mám dělat?

1. června 2017 
autor
Kristo, díky :slight_smile: Kristýnka je samozřejmě to nejkrásnější jméno :grinning: :grinning: :grinning: Tvoje Kristýnka je narozená na náš termín :sunglasses: ale my jsme šly předčasně.
30. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Ivee jak byla maličká, čumáček :dizzy_face: My jsme narozený jen o týden dřív, to je prakticky v termínu :slight_smile:

Jinak abych byla trošku k tématu tak dnes se chystáme na dětský den, vím že z toho bude mít prd, ale prostě pro ten pocit, že nás se to taky týká :grinning: tak jsem zvědavá jak dopadneme :zipper_mouth:
31. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Kristo, to Kačka když se jí chce spát, tak křičí, nechce papat, a to může mít i hlad, ale skoro nic do ní nedostanu, děs. včera byla podruhé v klokance a lbíí se jí tam, i na chvíli usnula, pak jsme jí přendali do kočárku, a spala dál, asi půl hodiny teda, ale aspoň něco...
jinak včera jsme byli u léčitele, rodinej zájezd, tak se na ní kouknul, proč pořád pláče a zjistil, že má v bříšku bakterie, po kterých jí bolí bříško, asi má i hladík, protože potrava se k ní pořádně nedostane, tak jí vyčistil, máme jí hodně prolejvat vodou, žádnej čaj, před krmením, po krmení, má hodně pít, až než bude mít příkrmy, to pak bude mít normálně a má se jí to z tělíčka vyloučit a měla by i líp spát. dneska v noci spala 9 hodin v kuse, což se nám ještě nepodařilo, rekord je 8 hodin, tak tomu budeme věřit :wink:
1. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Jani, to je něco :astonished: tak to je úžasnýýýýý 9 hodin, to bych to možná měla taky zkusit prolejvat tou vodou :wink: a jak Kačku vyčistil ten léčitel?

Jinak my jsme včera měli naprosto příšernej den :sweat_smile: Od 9ti do 13ti jsme byli na tom dětským dni, malá nechtěla pít nic, jen se občas vzbudila a zase usnula - samozřejmě v klokance, s kočárkem jsme to vzdali :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by ještě šlo ale přišli jsme domů a od těch cca 13h řev až do 21:30 upozorňuju že v kuse bez přestání, oba s MM jsme byli už hotový a chtěli jsme jet na pohotovost, protože ona nechtěla ani jíst, pít, spát, takže musela být hladová, žíznivá, nevyspalá, no nakonec jsem jí teda ukolíbala že usnula a spala jako dudek do 1h pak jsem už v pohodě nakojila a spinkala celou noc, měla jsem jí v posteli takže jsem jí vždycky jen šoupla prso a dobrý, akorát ta bouřka nám dala, práskalo nám to snad hned u baráku, protože co blesk to okamžitě pecka, takže to nás dost budilo :astonished: Doufám, že dneska bude Kristý líp, chtěli jsem jít zase ven a takhle budeme muset sedět doma :frowning2:
1. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris je to maras,že malá tak vyvádí,ale snad se to zlepší.Naše Adélka tak plakala,ale třeba jen 5-10min.a pak usla.ještě se mi nikdy nestalo,že by řvala tak dlouho jak píšeš ty!a pláče jen málokdy a to třeba s trucu nebo,že chce spinkat,jinka je to zlaté dítě... :slight_smile: Držím palce
1. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulindo to je dobře, že máte zlaté dítě :dizzy_face:
My máme taky, ale jen někdy :grinning:

Holky tohle je dost dobrej článek, pani to popisuje tak že jsem se u toho dost pobavila a hlavně jsem se v tom viděla!!! Je vidět, že si tím prošla, že ví jaký to je :wink: Koukněte:
http://www.rodina.cz/clanek4837.htm

Přeskočila jsem ty začátky a najela rovnou na to kdy to u nic propuklo :sweat_smile: ještě jsem nezkoušela jet s kočárem v poklusu třeba by to u nás pomohlo :sweat_smile: ale když jsem prchala od Dr. nebo z obchodu když řvala tak to nepomohlo tak nevim :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris uvidíš,že se to zlepší a malá bude hodná a spokojená :slight_smile:
2. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulinda jj, už jako nevěřící se modlim k Bohu tak doufám že jo :grinning:
A díky za podporu :slight_smile: Já jsem moc ráda že jsou tu lidi co mě chápu, jsou i tací co mě vidí jako psychicky labilní a to já podle toho článku snad nejsem :sweat_smile:
2. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nejsi proč bys jako měla být???Ty nemůžeš za to ze to mimčo pláče,ikdyž jen tak z rozmaru.Neboj to přejde a bude fajn :slight_smile: .Lidi se na tebe dívají nebo co???a zjistila jsi proč asi tak Krystínka pláče?
2. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulindo to jsem bohužel nezjistila, jestli třeba taky nemá ty bakterie v bříšku jak psala Janinka :confused: ale jak jsem četla ten článek tak těm maminám prostě ty dítka taky pořád plakali, já fakt nevim :grinning:
No hlavně lidi z mého okolí to moc nechápou, jdeme někam ven a malá hned spustí nebo na návštěvu to je to samý, tak se třeba ptaji proč brečí nebo proč nejdeme ven a pořád si myslí že brečí jen hlady nebo že se jí nevěnuju nebo tak, ale tak to neni a nenechaji si to vymluvit, no já jsem teď nabitá optimizmem jak jsem to četla a těšim se až bude u nás líp :dizzy_face:
Takže děkuji za podporu ještě jednou :slight_smile:
2. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač :slight_smile: .Lidí jdou hloupí a nechápavý
2. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo: na mne zase blbe cumi pac kdyz rve v kocarku tak ja proste jedu dal a nic nedelam a jim to prijde asi blby,ale ja vim ze ji proste neutisi nic tak co mam delat :angry: Jdu mrknout na clanek.

Tahle diskuse je super, aspon vim ze nejsem jedine,vsude kolem jsou jen mimina co milujou kocar.
2. čer 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježisi,ten clanek je o mne :sweat_smile:
2. čer 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu to je až hrozný jak jsem se v tom taky viděla :grinning: Ale dodalo mi to takovou ohromnou sílu, prostě vim, že jsem normální a že nedělám nic špatně, že chyba neni ve mě a já dělám maximum aby to bylo lepší :slight_smile:
A ještě jsem četla ty reakce těch maminek dole, to mě taky povzbudilo, někomu tyhle řevy přešly kolem 3,4. měsíce, někomu až třeba kolem roku :sweat_smile: Tak jsem zvědavá na nás, no už aby tohle období bylo za námi že :grinning:

A co má taky člověk jinýho dělat než jet s tím kočárem když mu dítě řve, no jsme tu vyjímečný, já jsem ještě kočár kde by prořvalo dítě procházku nepotkala :sweat_smile:
2. čer 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam malej breci jen kdyz se s nim dlouho nejezdi.strasne rychle si zvikl na houpani v kocarku.Snazime se ho to odnaucit.
2. čer 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ten článek na Rodině je fakt dost dobrej :grinning: . To je přesně náš Edík :grinning: !
2. čer 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
poznala jsem se v tom článku taky, ve 4 měsících se to zlepšilo a teď zase začalo jiné období, nechce ležet v kočárku, vzpíná se a mručí, někdy usne, někdy zrychlím :confounded:
2. čer 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky :sweat_smile:
Co budeme dělat? :grinning: Vydržet nic jiného nezbývá :frowning2: :grinning:
3. čer 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten článek je fakt dobrej, musela jsem se smát, aspoň nejsme sami. Kačku jsem teď vyprovodila, šla s babičkou ven a jdu makat, vůbec se nezastavím, to je hrozný, já chci taky chvíli pro sebe. dneska i včera jsme od 8 ráno venku, kačka spí zaplaťpánbůh v noci(teda zatím), a je brzy vzhůru a musíme hned vyjet ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska přes den i trochu spala, tak snad to bude dobrý,ono i to počasí, není takový vedro, jí třeba víc vyhovuje :sunglasses:
3. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak vám Kačku vyčistil ten léčitel a dáváš jí nějak tu vodu před kojením a po? :confused:
3. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šahal na ní, a pak řekl, že z ní tu nečistotu vysál, ale že musí hodně pít, před a po kojení a i mezitím, že to mám zkoušet, nemá pít čaje, jen vodu a mělo by to přejít. ona vypije i málo mlíčka, malý množství,a to je prý taky tím, že se do žaludku přes ty bakterie prý to mlíčko nedostane a i kvůli tomu brečí :confounded:
má to pít než bude mít příkrmy, pak bude pít automaticky vodu, máme tam jít za 3 měsíce zase, teda jindra tak půjdeme s ním, snad to už bude dobrý a dám se i já prohlídnout, tak jsem zvědavá, mám trochu strach :confused:
3. čer 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, diky za ten odkaz na clanek - ja se pobavila - fakt se v tom taky vidim - uz jsem taky par knizek precetla s Tondou u prsu hihihi a taky spi s nami v posteli.. jako moje tehotensky predsevzeti a predstavy o vychove sly hodne rychle do haje :grinning:

ted u me spi v babyvaku uz dve hodky a ja brouzdam po netu...holt u maminky je nejspokojenejsi, panacek :rolling_eyes: kocar zvladne jedine, kdyz ho do nej vlozim opatrne v hlubokym spanku...jak se venku probudi, je konec a pelasim domu s muzikou..ale je fakt, ze uz taky jdu docela klidne a on si tam rve, protoze uz vim, ze ho proste nic neutisi...jedine vzit ho do naruce - to dela manzel - pak jdeme jako magori tak, ze on nese Tonicka a ja tlacim prazdny kocarek :grinning: :grinning: ja se porad utesuju tim, ze snad nebude rvat do patnacti a taky s nami nebude chtit tak dlouho spat v posteli hihihihhihiih a fascinujou me rady ostatnich - obvykle nejlepe radi ten, kdo deti jeste nema :dizzy_face: takze pevny nervy nam vsem!!!!
3. čer 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kachni- tak to my děláme taky, že kačku neseme v náručí a prázdnej kočárek veze jeden z nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v klokance usne, ale jen na chvíli, to bych mohla taky zkusit doma, to je dobrej nápad, ale jí se v ní líbí asi víc u tatínka, je víc u těla, já jsem hubená jako koza a plandá mi tam, tak u mě není tak moc spokojená a kymácí se, to by asi na dlouho neusnula a hlavně by jí vzbudilo, jak tady klapu do klávesnice, před ní si nikdo nemůže ani prdnout s prominutím když spí, to je paní baronka :astonished:
a v posteli spí u mě taky tak od těch 4, nebo tak nějak, jak se vzbudí :wink:
3. čer 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak díky za info a máš pocit že to pomáhá, zase jste spali v noci 9 hodin? :astonished:

S tím kočárkem a spaním v posteli je to u nás úplně to samé, už se s kočárkem ani ven nechystám :sweat_smile: :grinning: Připravím klokanku a je klid :slight_smile:
3. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Dneska jsem byla zase venku s klokankou, malá se celou dobu usmívala, prostě jako sluníčko a na konec mi usnula, nechtělo se mi tomu věřit, tak radím všem co mají problémy a už absolutně neví jak na to :grinning: ať koupí nějaký takový nosítko, je jich hodně - klokanka, babyvak, manduca, šátek ... je to o moc lepší, mám volný ruce, nemusím tlačit kočár a v druhé ruce nést malou, akorát se zády je to horší když je to na delší cestu, ale naštěstí neni problém popovézt se v pohodě autobusem a lidi aspoň pustí sednout, jako na těhotnou 2 týdny před termínem na mě pěkně pekli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechce se mi věřit,že až tak je to těmi vašimi miminkami.Je to možné,že nemají rádi kočárek?vždyt se dá huštat.Ta naše je v kočáru spokojená i s huštáním
4. čer 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulinda co to je huštat? :grinning:
My nemáme kočárek houpací a i když s ní někde houpu třeba v autosedačce kterou mám na podvozku tak je to prd platný, musí být naplácnutá na mě a v té klokance, nerozumim tomu ale když jí jen chovám tak se tak neuklidní jak vté klokance :slight_smile:
4. čer 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huštat znamená houpat :slight_smile: .tak asi tě potřebuje cítit :wink:
4. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivulinda tak jsem to pochopila správně, asi jo, asi mě potřebuje cítit :grinning:
4. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek