Jak dlouho jste cvičili Vojtovku?

zuzacek26
7. kvě 2015

Maminky mám dotaz, jak dlouho jste cvičili Vojtovku? My měli spíš malý problém, který už je dle mého vyřešený, ale nedávno mi RHB sestra řekla, že bude chtít malou sledovat, dokud si nesedne. Začali jsme v 8 týdnech a teď jsou jí tři a půl měsíce. Já mám pocit, že jak jste jednou jejich, že už vás jen tak nepustí. A to jsme tam šli s tím, že mi praktická řekla, že to je tak na měsíc cvičení, že je to víceméně prkotina, která se hned srovná. Teď už se mi místo pořádného pasení koníčků přetáčí zpět na záda, tak nevím, jestli to cvičení už není spíš na škodu... Díky za názory.

bm77
9. kvě 2015

No drive rvala jen co jsme otevreli dvere do cekarny. 😉 Po 2. roce se to zlomilo a spolupracuje. Jinak drepy jestd delame opreni o futra, zada opira, nohy pred panvi a na sirku panve. ☺

agy111111
7. črc 2017

ahoj dievcata, prosim vas o radu, mamičky co ste boli u pana dr. Zivneho. s detickami, ozaj vam kazdemu ukazal ine reflexne body ktore mate tlacit? Alebo nakoniec tie iste? Viem ze to ma zavisiet od vysetrenia ale zaujima ma ci v konecnom dosledku nie su tie iste u tych deticiek. My sme sice k p. dr objednany na jesen ale je to teda hooodne drahe a este ta cesta do Prahy kazde 3 mesiace. Ked tu mate niekto skusenosti, napiste mi prosim ake bodiky ste to tlacili, u nas sa jedna o valgozitu /dcerka vytaca pri chodzi nozicky do vnutra, dakujem