• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak na zácpu u miminka?

20. května 2008 
autor
ELUCINKA: jake mnozstvi jsi mu podala? zkusim to, mam sackovy hermankovy od Liptonu
18. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vím, že je to trošku mimo téma, ale náš malej je kojenej a od včera má stoličku do zelena :frowning2: jinak je spokojenej, papá, spinká, bříško ho nebolí, ale mně se to nelíbí :frowning2:
18. kvě 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ma stolicku casto? zalezi, jestli je hodne vodnata, jestli jsou v ni hleny, zapachajici.... pak by to byl prujem, ale muze to byt, kdyz je stolicka delsi dobu v plince, oxyduje a muze se na svetle zabarvit. Jestli to neni nenjaky velky prujem, tak bych byla v klidu, casto koj.
18. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko, no, on kaká hodně často, ale nijak extra výrazně nezapáchá, prostě normálka, je fakt, že je vodnatější (ale to měl i žlutou), ale zelenou jí už kaká :frowning2: ještě jsem si říkala, že jsem mu v pátek dala kanavit a v sobotu mi začal kakat zeleně, ale to s tím asi nemá nic společnýho, co? :unamused: náš první prcek byl na UM, takže s tímhle nemám zkušenosti :frowning2:
18. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mala mela uz zelenou stolicku kolikrat, ze zacatku jsem s ni byla i u doktorky, muze to byt nejaka strevni viroza, casteji jsem kojila a po tydnu se to upravilo. Taky to muze byt po nejake potravine, kterou jsi snedla. Spenat, nebo neco hodne zeleneho....
18. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že já jsem nic takovýho nejedla, taky mě to napadlo... no, v úterý jdeme na převážení k dr., tak se jí rozhodně zeptám, myslíš, že to stačí až v úterý? :confused:
18. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, to vis, ze jo. Pokud nema horecku, tak to 2 dny muze pockat :wink:

Holky, tak se nam to konecne podarilo!!!! Vypila jsem jeste fenyklovy cajik a zbytek te svestkove stavy (rano) a vecer bylo nadelino:slight_smile: Nikdy jsem neverila, ze bych mela takovou radost z hovinka :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky švestková štáva a nebo jakejkoliv dětskej bylinnej čajík.
20. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek