Jak na zácpu u miminka?

beruska1979
15. kvě 2008

Ahojky,

Mam skoro 5.mesicni holcicku a posledni 3 dny nekakala. Pred tim kakala tak 3krat denne, od narozeni do cca 3 mesicu i 8krat. Dala jsem ji cipecek, to hoodne pomohlo, ale dnes znovu cely den nekakala. Nechce se mi zase pouzit cipek a tak bych rada vedela, co s tim, jestli existuje nejaka babska rada 😉 Slysela jsem, ze pomaha odvar z ovesnych vlocek, ale nevim, jestli to neni na prujem.

beruska1979
autor
18. kvě 2008

ELUCINKA: jake mnozstvi jsi mu podala? zkusim to, mam sackovy hermankovy od Liptonu

panterka
18. kvě 2008

holky, vím, že je to trošku mimo téma, ale náš malej je kojenej a od včera má stoličku do zelena ☹ jinak je spokojenej, papá, spinká, bříško ho nebolí, ale mně se to nelíbí ☹

beruska1979
autor
18. kvě 2008

a ma stolicku casto? zalezi, jestli je hodne vodnata, jestli jsou v ni hleny, zapachajici.... pak by to byl prujem, ale muze to byt, kdyz je stolicka delsi dobu v plince, oxyduje a muze se na svetle zabarvit. Jestli to neni nenjaky velky prujem, tak bych byla v klidu, casto koj.

panterka
18. kvě 2008

berusko, no, on kaká hodně často, ale nijak extra výrazně nezapáchá, prostě normálka, je fakt, že je vodnatější (ale to měl i žlutou), ale zelenou jí už kaká ☹ ještě jsem si říkala, že jsem mu v pátek dala kanavit a v sobotu mi začal kakat zeleně, ale to s tím asi nemá nic společnýho, co? 😒 náš první prcek byl na UM, takže s tímhle nemám zkušenosti ☹

beruska1979
autor
18. kvě 2008

Mala mela uz zelenou stolicku kolikrat, ze zacatku jsem s ni byla i u doktorky, muze to byt nejaka strevni viroza, casteji jsem kojila a po tydnu se to upravilo. Taky to muze byt po nejake potravine, kterou jsi snedla. Spenat, nebo neco hodne zeleneho....

panterka
18. kvě 2008

právě že já jsem nic takovýho nejedla, taky mě to napadlo... no, v úterý jdeme na převážení k dr., tak se jí rozhodně zeptám, myslíš, že to stačí až v úterý? 😕

beruska1979
autor
18. kvě 2008

Jo, to vis, ze jo. Pokud nema horecku, tak to 2 dny muze pockat 😉

Holky, tak se nam to konecne podarilo!!!! Vypila jsem jeste fenyklovy cajik a zbytek te svestkove stavy (rano) a vecer bylo nadelino🙂 Nikdy jsem neverila, ze bych mela takovou radost z hovinka 😀

bramburka
20. kvě 2008

holky švestková štáva a nebo jakejkoliv dětskej bylinnej čajík.