• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak ochránit mimino před klíšťaty?

28. června 2016 
@jannaz To jsou kloši, ne klíšťata.
26. čer v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kajalka prosim co to je klos?
26. čer v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezapetrova tak normalne se klistat nebojim, jedno nebo dve, ale tohle bylo strasne moc. Koupila jsem nejakej sprej v lekarne ale zitra jdu k dr. a zkusim se zeptat. Myslim, ze bude sr. spis proti, rikala mi tenkrat, ze deti to zvladnou stejne jako virozu ale pigaro navic snad neublizi tolika. Co myslis? No a jeste komari, bydlime hned u vody tak jich tu lita. Aspon proti te encefalitide, nez si vcitat, ze jsem neco podcenila :unamused:
27. čer ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka prosim te, muzea mi poslat obrazek i s tim, co je to za potvory? To slysim poprve :D malicko jsi me uklidnila, za to ti dekuju :D ja nepoznam ani jedlou houbu, malem jsem preala par babek. Hele ale to si hmed do toho meho lesniho muze rejpnu :D
27. čer ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Klíště nelítá, ale my máme na zahradě něco, co je otravné, drží se to člověka, ač není přisáté, leze to i do vlasů-kloš to není. Rozumí zde někdo hmyzu?Také to nesaje krev-nelze to sundat z kůže ani z oblečení-jen špatně.Lítá to. :confused:
27. čer ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kika_21 to ja znam akorat babkunnebo jak se ji rika, strasne to bzuci, lita do vlasu, a hlavne k veceru. Myslim chrouat ze to ke ale nejsem si jista. Zkus mrknout http://www.skudci.com/chroust-obecny
27. čer ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jannaz To není-vypadá to jako nohaté klíště-hned je větší-lítá na ruce, sundáš ho a je schopné zase znovu přiletět. Malý ho měl jako miminko i ve vlasech-budil se, nejde moc vyndat-drží se-říkáme tomu klíšťour, ale nepřisává se to.Přesto děkuju.
27. čer ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kika_21 a seš si jistá, že to není kloš? Když jukneš na fotky, je takovej placatej a blbě se sundává...a vypadá jako klíště: https://www.google.cz/search?q=klo%C5%A1&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwiMm9qcnNAhVMaRQKHWMGAWkQ_AUICCgB&biw=1525&bih=705&dpr=0.9
28. čer v 01:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@butrum Já Ti nevím-připadal mi s kratšími křídly a taky více placatý-chápu, že je zvětšený, ale ten odkaz nejde otevřít-ve wiki je mohutnější. Fakt je, že popis sedí.A je jich tam hodně-ovce mají daleko nad námi.Taky nás nikdy nekousli.To spíš komáři.Tak asi to bude ono-díky. :rolling_eyes:
28. čer v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mame repelentni naramek, je napusteny jen eterickymi oleji nezavadny pro deti, 5ti letyxsyn nosi na ruce, na kocarek kamkoli pripnout. Krasne voni a odpuzuje vsechny breberky vcetne komaru
28. čer v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vafle A dala bys odkaz?
28. čer ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka prodává ho Dedra - taky je máme :slight_smile:
28. čer ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek