Jak odebrat moč ročnímu dítěti?

mrsnikola
28. led 2016

Ahojky, mate nejaky typ jak odebrat takhle malemu diteti moc, ranni moc na preventivni prphlidku v jednom roce? Doktorka mi radila dat klasickou plenu, a pak to vyzdimat. Ale ta je jen vlhka a nic z ni nedostanu... Na nocniku mi nechce sedet.. Nevim jak ji tam udrzet nez se vycura.. Pripadam si jako neschopna 😞 diky

melodygirl
28. led 2016

@mrsnikola na to jsou speciální pytlîky, které se přilepí okolo genitálií. Měla by je mít k dispozici lékařka.

patrusa
28. led 2016

Nejlepsi jsou pytlicky na moc, doktorka by vam je mala dat. Prilepit dle navodu a studeny obklad na brisko, vetsinou se vycuraji rychle po tom obkladu. A urcite spis nehak chovat nebo nosit, aby si to neposunuly nebo netrhly. U kluku he to jednodussi. Celkem narocns disciplina

barborka09
28. led 2016

@mrsnikola Nám doktorka poradila dát pod malou talíř a pak to přelít. Tím že byl talíř studený, tak se v podstatě vyčurala okamžitě.

jamia
28. led 2016

Nemusí být sterilní? Pak ty pytlíky. Když jsem potřebovala odebrat sterilní vzorek dvouměsíční dceři, byl to horší zážitek 🙂

pettule
28. led 2016

@mrsnikola Jsou na to speciální pytlíčky, jak píší holky. A koupíte v jaké-koli lékárně. Ale tohle by Vám měla říci každá dětská lékařka 🙂. Ždímat plenu jo 😀 😀 😀

mrsnikola
autor
28. led 2016

A já jak koza plenovala 😄😄 zkusim pytlicek, diky moc 😉

mrskato
28. led 2016

Ahoj, dcerka měla ve 13ti měsících zánět ledvin, takže s močí jsme si užili. Do těch pytlíků mi nechtěla vůbec čurat, takže to dopadlo tak, že jsem ji brala do sprcháče, cákala tam vodou a čekala, až se vyčůrá. Bylo to šílený, ale po čase si zvykla a už jsme to zvládaly levou zadní 😀 ...držím palce, je to opravdu masakr 😀