Jak poznám, že je miminko přehřáté?

17. ledna 2011 
Dobrý den, chci se zeptat. Jak poznám že je mí miminko přehřáté? Večer ji svazuji do šátku a ma na sobě bodýčko s dlouhým rukávkem a overálek. A občas když ji ráno beru k sobě tak ma v zadu spocený vlásky ale jen lehce... a měla i červený tvářičky.. je to to přehřátí??? Děkuji za rada
17. led 2011 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je zpocená, tak s největší pravděpodobností bude přehřátá. Změř jí teplotu a uvidíš. Když bude mít tak nad 36,8, tak jí oblékej trochu míň Já jsem dělala na novorozeneckém, a maminky kolikrát přiběhly že mimi má teplotu (třeba 37,3), ale přitom bylo jen hodně navlečené
17. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud je ráno zpocená tak jí určitě teplo je. Mamča mi poradila at sahám za krk a tak to poznám. Jinak si myslím že toho má na noc na sobě moc. Tak zkus dávat bud body a ponožky a přikrýt, nebo jen čistě overálek s dlouhým rukávem. Našemu mláděti to tak vyhovuje a ráno zpocený není.
17. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Taky to zrovna řeším, malou taky na noc vážu. Má na sobě overálek a pak jí jen dám peřinku přes nožičky, ale pak je zpocená, ale zas mám strach, ať jí není zima. To bodyčko a ponožky je dobrý nápad. A jestli dáváš i body a overálek, tak to mi příjde dost, ale taky záleží jakou máte teplotu v pokoji, kde spí, my máme celkem teplo. Teplota kde spí dítě by měla být mezi 18-20.
17. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
v létě a to byl mimi jen body a teď overálek a přykrytej jen lehkou dekou, máme v pokoji 23 st, myslím, že stačí jen overálek,když je v šátku
17. led 2011 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas maly ma na spani pyzamko/overalek (s dlouhym rukavem) a je ve spacacku. V loznici mame tak 19 st. Spi takhle od te doby, co ho mame Zpocatku mival obcas studene rucky, ale to je pry normalni. Ted je "tak akorat", ani teply, ani studeny Tak bych byt tebou asi ubrala to bodycko pod overalkem...
17. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek