• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zabavit 9ti měsíční dítko?

18. prosince 2009 
Ahojte,dochází mi inspirace,jak zabavit 9.měsíčního divocha,hračky má okoukané,chodit pořád nemůžeme,nemáte někdo nějaký báječný nápad,abych mu zpestřila den o trochu víc?Děkuji všem
17. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TELEVIZE :sunglasses: :grinning:
17. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařte :wink: Dejte do misky piškoty, křupky a míchejte, přendavejte z misky o misky :wink: to zabaví docela na dlouho :wink:
Opičí dráha je taky fajn, rozložit po pokoji polštáře, kranice, prostě co dům dal, a lezte spolu, my jsme se vždycky honily a byla to prča :slight_smile: nebo zkus WWW.hraveuceni.cz a prohlížejte zvířátka :wink: jé, s dětma se toho dá dělat tolik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, kaleilah, to je super stranka, uz len keby to bolo v slovencine :wink: nepoznate niekto nieco podobne co by bolo po slovensky? lebo predsa len pre prtolata je asi najlepsie ked sa ucia prvykrat poznavat veci v rodnej reci, ze jo?
17. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pridavam k opici draze a ruznym schovavackam. staveni kominu a bourani a u nas vedly a vedou knizky. cteni ji nebavi,ale prohlizeni a ukazovani obrazku.
17. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
písničky na YouTube :wink: to frčí u nás :wink:
17. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme včela byli bobovat.... to byla zábava :grinning: ... a malá večer usnula jak neviňátko... :dizzy_face:
18. pro 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek