Jaká elektrická odsávačka hlenů je nejlepší a nejtišší?

guinea
24. říj 2017

Ahoj holky, nedávno jsem zjistila, že existuje i elektrická odsávačka hlenů - prý má být výkonem srovnatelná s tou na vysavač, a hlavně je tišší. To by nás teď zachránilo, nechce se mi používat odsavačku na vysavač v noci, protože by to vzubdilo všechny sousedy. Navíc synek má z toho pořád paniku a myslím, že je to havně kvůli hluku.
Máte elektrickou odsavačku nudliček, jakou značku a jak jste s ní spokojené? Na trhu jsou cca 3-4 značky, cenově srovnatelné, ale není to úplně málo, tak bych nechtěla šlápnou vedle.

mku
24. říj 2017

@guinea tak to by me zajimalo taky 🙂

sthanina
24. říj 2017

@guinea Ahojky, máme odsávačku na vysavač. Syn měl z ní taky hrůzu až nakonec manžela napadlo mu ukázat, že si nos odsává taky a že to vůbec není zlé. následně jsem si nos odsála i já a bylo po pláči... krásně držel nosánek, zvládáme to v pohodě... Sousedi to těch pár vteřin vydrží...🙂 S elektrickou odsávačkou bohužel zkušenost nemám...

summer2012
25. říj 2017

Pokud elektrickou tak určitě do zásuvky, máme na baterky a na malé soplíky u miminka dobré, nebo první pomoc na cestách ale doma při větší rýmě sáhnu vždy po té na vysavač...sousedi se nepo, hlavně když se dítě nedusí a starší už ani neřve,pochopil ze mu to pomůže a dokonce chce i sám 😉

guinea
autor
25. říj 2017

@sthanina Tak to se máte, že vám to tak vyšlo. Já jsem si samozřejmě před synem nos odsála také, i jsem ho nechala aby mi ho odsál on sám. Odsává vždy čumáček i medvídkovi a OK, ale jakmile se pak přiblížím s tou odsávačkou k němu, tak řev - a to se ho ani nemusím dotknout.

guinea
autor
25. říj 2017

@summer2012 Jaká odsávačka je do zásuvky??? Já jsem na netu viděla jen ty elektrické. Ta na vysavač je u nás v noci opravdu problematická, máme papírové zdi a sousedi musí být vždy okamžitě vzhůru. Ne že by nám kvůli tomu někdo vynadal, ale luxovat celé noci se mi moc nechce. Nehledě na to že ten zvuk malého samozřejmě v noci dodělá...

summer2012
26. říj 2017

https://inhalatory.heureka.cz/omron-duobaby-inh...
Mám omron ihalator a naprostá spokojenost, jen trošku lituju že jsem nevzala právě tento s odsavačkou 😉

guinea
autor
26. říj 2017

@summer2012 Děkuju!!! Vůbec jsem netušila, že to existuje!

summer2012
26. říj 2017

@guinea není zač, ale osobní zkušenost mám jen s inhalátorem, jak výkonná popřípadě hlasitá je u toho ta odsávačka vůbec netuším 😉 a možná to bude dělat i jiný výrobce 🙂