Jakou láhev od roku?

nonfood
13. srp 2019

Dobrý den maminky, poraďte mi jakou koupit láhev pro mimi od 1 roku?? Avent s brčkem a nebo babylove z DM? A je to brčko dobré na čištění, lze odkoupit brčka do lahve? Děkuji, přidávám foto.

g_m
13. srp 2019

Měli jsme tu od Aventu a byla super.

kejt29
13. srp 2019

Mame takovou z Tescomy, ted z ni pije mladsi. Nahradni brcka se daji koupit v sade s cisticim kartackem, takze cisteni v pohode.

prejeta_zaba
13. srp 2019

Měli jsme z DM, brčko a ten silikonový vršek, v kterém brčko drží se dá koupit nové (nicméně stojí skoro stejně jako cela nová láhev). Pro mě byl argument, že se to dá celé vyvařit, takže než abych to drhla nějakýma kartáčkama, buď to jenom propláchnu a nebo vyvařím.

makronka222
13. srp 2019

Jde dokoupit kartacek na cisteni i nahradni brcka - z DM

klllarinka01
13. srp 2019

Meli jsme Avent a nemohla jsem si ji vynachvalit. Netekla a celkove byla super. Pak jsme.meli i ruzne flasky s brckem a ja nevim s cim.jeste. A pak jsem taky koupila Rajec v petce s tim cucakem a z toho taky pil. Bylo to levny a bavilo ho to. 🙂

mi35
13. srp 2019

Máme obě tyto lahve. Ta z DM trochu teče, když se např. převrátí v batohu, proto ji dcera má jen na doma. Avent je výborná, neteče a má příjemný tvar do ruky. Dá se dobře rozložit na tři části, a dokonce se dá mýt v myčce (jako jedna z mála lahví).

kittyy17
13. srp 2019

Já kupuji Kubík water, dám do toho čistou vodu, a po týdnu to vyhodím a koupím novou...