• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jídelníček 8mi měsíčního miminka

18. května 2015 
binki: tý jo..4x denně mlíko..to se mi může jen zdát ve snů :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš vidět ten teror, když mu dám míň :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki,tak o to m si můžu nechat jen zdát :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki: a hele..jak to časově stíháš tolik jídel? :confused:
1. srp 2008 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, miminum mlíka je prý 500ml. Takže Sisstin se tam skoro vejdete s tím mléčným příkrmem. U nás mlíko jak kdy. 600ml je max. Zato čaje vycamlá za den těch 400ml minimálně :slight_smile:
1. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: my taky docela chlandíme..tak od těch 260-500ml..jak kdy :confused:
1. srp 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki: to je 7jídel denně :confused:
1. srp 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme šest jídel denně
1. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my 5..a občas to poslední skoro nestíhám..že už skoro spí :confused:
1. srp 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mně malá pořád pije mlíko dost. Ona se v tom uplně vyžívá a má blažený výraz,když má flašku v puse :sunglasses: Vypije 600ml-800ml MM.
1. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis,jenže já krmím i v noci :frowning2:
1. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: tak v noci už nekrmim..ale stejně vstávám, takže je to fuk :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už zkouším dávat to mlíko i z hrnečku a ona ho vypije i víc, protože to rychleji teče. Někdy mi přijde, že jí flaška dost obtěžuje :slight_smile: Se s tim tahat :slight_smile:. Holky já vim, že to je mimo téma, ale kolik Vám prcci spinkají přes den? U nás nic moc. Dopoledne hoďku a půl a odpoledne někdy třeba i jen 20 minut.
1. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou se po ovoci nebo zelenině dojídá tak po hodince a zase začal jíst v noci, dám mu mléko v 21 než usne a pak jí kolem 2hé a před 6 vstáváme, nechce jíst jen občas kvůli zoubkům, tuk tuk. amir hodně energie spotřebuje přes den, má takovou svalnatou figuru
1. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki: aha..my dodržujeme ty tři hodiny..po kaši a před večerním mlíkem 4 :wink:

gabca: u nás slabý..někdy nespí vůbec :confounded:
1. srp 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tahle metoda nezabrala, jak měl hlad dřív, tak se ozval, takže když jedeme ven, hlavně napakovat dostatek jídla, to je strategická záležitost :grinning:
1. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisstin - vůbec??? Ty jo hustý. To Tě obdivuju. To si neumim představit, jsem ráda, že na chvilku usne a já mám chvilku pro sebe.
1. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
binki: on se nehlásí na jídlo vůbec nikdy :confused: já mu to dávám, že je čas..jinak by snad nejed celej den :confused:
1. srp 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: neobdivuj, já mm zas hodně hlídání :wink:
1. srp 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo. Uf. Toho se docela bojim, až nebude přes den spát vůbec. Já nemám hlídání vůbec žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: jako není to každej den..ale i tak spí tak hodinu dopo..a 20minut odpo.. a v noci je to teda děs :confounded:
1. srp 2008 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,mě půl hodinky dopo a odpoledne buď vůbec nebo třeba i 2 hodiny :sweat_smile:
my v noci nepapáme a máme to aklorát okolo 530ml mlíka
1. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noc u nás byla jeden čas úplně děsná, ale trochu se to srovnalo. Budila se i po hodině. Jsme malou nakonec odstěhovali do svýho pokojíku a jednou mi dost dlouho trvalo než jsem byla schopná vstát a jít dát dudlík a ona normálně zase sama usnula. A od tý doby si dokáže celkem poradit. Vždycky jí dám večer do postýlky tak 4 dudlíky. Jeden do pusinky druhý do ručičky a ona jak se probudí hned se obslouží a někdy nemusím ani vstát.
1. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: on sám neusne,a kdyby se probudil a zjistli, že je sám..tak asi vzbudí půl paneláku..navíc, já nemám žádnej pokoj, kde by byl sám :unamused:
1. srp 2008 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm. To je blbý, že nemůže zase usnout. A chce dudlík nebo čaj? Že bys mohla zkusit ty dudlíky mu dát do postýlky a lahvičku s čajem. Aby se pomalu učil si to brát sám. Určitě se to zlomí. Malá si už dudlíky bere automaticky sama. U nás to bylo jeden čas taky tak. Nevyspalost je příšerná. Já jak se v noci nevyspim tak jsem celej den nepoužitelná a protivná :confounded:
1. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: on nechce ani jedno, on má prostě bud blbý sny..nebo ho bolí zuby...řve,i když toho dudlíka v puse má :unamused:
1. srp 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, to bude as takyi těma zoubkama. Možná zkusit dát přes spaním Panadol nebo něco a bolest. Třeba by spinkal líp. Zkusit to můžeš a uvidíš.
1. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkazdenek - koukám, že to spaní je už tak málo skoro všude :slight_smile:
1. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca: no pro mě je nevyspání něco šílenýho, proto mě to tak vyčerpává..já už jsem na mašli :confounded:
1. srp 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to fakt chápu, je to něco hroznýho, kdo nezažil nepochopí. Kdyby to bylo třeba jen 1x do týdne, ale když je to pořád tak je to fakt na mašli :slight_smile: Zkus dát něco na tu bolest od zoubků, třeba to fakt pomůže a pořádně se vychrupeš. Taky malá občas nemůže zabrat a pak se budí tak dám panadol smíchanej s čajem a do půl hoďky je klid.... Za zkoušku nic nedáš.
1. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek