Jsou to neštovice?

lwildova
1. črc 2019

Ahoj holky, ráno měla malá pupínky dva jako od komára, ale teď jich má víc. Zítra půjdeme k doktorovi ale myslíte, že to jsou neštovice?

michaela_2
1. črc 2019

@lwildova mohly by být podle fotky. Byla s nimi v posledním měsíci v kontaktu? Jinak doktorovi radim nejdříve zavolat, u naši pediatricky visí cedule ze s neštovicemi se nemá chodit do čekárny ani v době pro nemocne (je to hodně infekční ty první dny) a má se volat a domluvit individuální návštěva

Já u obou děti jen volala aby jim to zaznamenali do kart
Měli oba lehký průběh bez teplot

neomenia
1. črc 2019

Ahoj, a jak to zacalo? Nestovice nejdříve zacnou cercenym flickem, plochym. Teprve v rade hidin az sni se z nich stavaji puchyrky a z puchyrku stroupky...

neomenia
1. črc 2019

* V řádu hodin až dní tam melo byt....

michaela_2
1. črc 2019

@neomenia já tehdy synovi objevila až puchyrek 🙂

barboramastalirova
1. črc 2019

Já bych řekla, že jo, děti se teď z neštovic dostaly. Má to ve vlasech?

neomenia
1. črc 2019

@michaela_2 to je možné, nemusi si tech skvrnek nikdo vsimniut. Ja objevila nejdriv uz zaschle nestovice - stroupky ve vlasech, teprve pak se zacaly delat po tele, tech uz jsem si vsimla ve fazi skvrnek.

lwildova
autor
2. črc 2019

@neomenia před čtyřmi dny měla červené flíčky, to je pravda... A včera ráno dva pupínky a do večera asi dvanáct, v noci přibyly tři na obličeji... 🙈 No půjdu k doktorovi a předem mu teda radši zavolám

lwildova
autor
2. črc 2019

@neomenia jak dlouho přibývaly?

lwildova
autor
2. črc 2019

@michaela_2 nevím o tom že by je někdo měl ☹

andilek85
2. črc 2019

Nejsou to molusky?

lwildova
autor
3. črc 2019

Ahoj holky tak nakonec to fakt vypadá na poštípání, nechápu, že se to objevovalo v průběhu dvou dní. Ale doktor říkal, že se teď přemnožily černý malý mušky a ty koušou a byli jsme v parku, tak je to možný. Dneska už žádná další nepřibyla a ty původní začínají mizet.