• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vaše dítě poprvé jedlo u McDonalds, KFC, atd.?

6. března 2010 
ty s coko polevou mel ted 1x to nevedel :grinning: ze to je nouzovka
5. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
veecak - kdyz to musis opatrne aby neztvrdlo a bojim se aby ho to nenadymalo :confused:
5. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík ochutnal hranolku od nás, ale jinak zatím nic takového nejedl... Elinka je na to ještě moc malá :wink: Ale vidím, že u druhého člověk trošičku víc polevuje co se jídla týče :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale čokoládu atd. ještě nejedla :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru s tím mrazákem bacha,někde říkaly že se tam pečivo nemá dávat,tvoří se plísně.
5. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo tady u nás se zase říká že ťamani vyčistěj náměstí od holubů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tahle diskuse je mor,mám brutální chuť na zmrzku z mcdonalda s karamelovou polevou :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no pak si vyber :grinning:
5. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdyby měl člověk brát dneska úplně vážně všechny rady a měl nad vším tak strašně přemýšlet, tak nemůže ani dýchat, protože ve vzduchu je tolik škodlivin, že je fakt zázrak, že se lidé dožívají 70 - 80 let. Takže co teprvé takové jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebude to tak hrozný když se dřív lidi dožili padesátky a byli rádi :wink:
5. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkabu - přesně tak a když to tak vezmeme, tak dřív měli všechno určitě bio a jedli i zdravěji než dneska, tak jak to, že se dnes lidé dožívají vyššího věku???
5. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Měli jsme kdysi v práci na nějakou dobu Američana, byl tu pár měsíců s celou rodinou a pamatuju si, jak jednou dorazil do práce i s tak asi ročním chlapečkem, který ještě pořádně ani nechodil, ale v rukách držel obrovskej hamburger a cpal se, jak když rok nejedl :grinning: No a taky žije :slight_smile: My na to tehdy koukali jak vrány :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
vercak - protože je lepší zdravotnictví :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Řeknu to takhle - nepamatuju si věk, kdy to jedl syn poprvé, ale myslim že kolem roku a půl nejdřív, spíš to bylo určitě později. Když byl malinkej, tak jsem se zařekla, že to dlooooouho nestrčí do pusy. No jo, jenže ani nevim proč a kdy to ochutnal (asi vydatně somroval) :sweat_smile: , zachutnalo mu to a pak se stane, že někam jedeme, on mi hodí bobek na oběd, což se prostě občas a někdy často stane a co teď. Nemám čas vymýšlet něco jinýho...Tak má holt odbčas cestou párek v rohíku, protože u toho mám jistotu že ho sní a nebo jdeme kolem Mekáče a dostane holt nugetky a hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: není to každý týden, tak ho to snad nezabije. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když vám dítě nechce jíst, tak čas od času sáhnete i po hnusu :sweat_smile: Amen :grinning:
5. bře 2010 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Do zhruba roka a čtvrt jsem jídlo hlídala ostřížím zrakem :grinning: ...ale teď jsem polevila, přece jen se dítě nedá držet ve stravovacím vakuu, ne? :wink:
Dcera už také ochutnala zhruba po roce a půl pár hranolků a housku od McD :wink: , jako ne že bych z toho byla nadšená, ale bylo to jednou a vyjímečně a nedělala bych z toho problém. I když fast food není zrovna ideální a neujíždíme na tom ani omylem, tak občas si ho dáme, když potřebujeme vyřešit rychle večeři :grinning: A tak to i zůstane, nechci to dítě učit a určitě se tak nebudeme stravovat často :wink:
Občas jezdím přes poledne o víkendu, když dítko spí a tatínek hlídá, do nákupního centra a musím říct, že přes poledne je tam plno rodinek s dětmi, které tam "obědvají" Happy Meal :unamused: :unamused: ...no nevím :unamused: ...ale třeba zase oni to také dělají vyjímečně, takže raději nebudu soudit a odsuzovat :wink:
6. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
6. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak naše Denuš dostala hranolku až po druhým roce a to doma dělanou v troubě na sucho,sem tam si dá s přítelem doma krokety,ale to fakt vyjímečně a když jsme někde na výletě sem tam dostane párek v rohlíku bez hořtice.Jinak nám blafy z "mekáče" nechutnají,takže tam ani nechodíme a tím pádem to nejí ani ona,že :wink: .
6. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Cte se to hrozne,ale neodradi me to od toho,abych jednou za cas nezhresila. to je jako s cigaretama - na kazdy krabicce napis jak krava,ze to zabiji a stejne se kouri...
6. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukali jste na Táta XXXL? bylo to asi před 3 týdnama na nově, ten dokument a tom patologicky obézním. Tam ta jeho vnučka měla hambáč asi v pěti měsících. to je řekla bych dost extrém a nikdo normální to nedal. Když má dítě denně domácí stracum, tak prostě ví, že TOHLE je jídlo, ze kterýho se nají a má správnej základ. A pak různý fast foody bere jen jakoněco vyjímečnýho, co zpestří výlet a prostě to k tomu patří. Stejně jako ví, že u babičky může skákat po sedačce, a už rozliší, že doma nee (babička nemá u sedačky ostrej stůl s pc :sweat_smile: ) Takže si myslim, že je i dobrý z kfc a tak udělat jakoby výletní rituál, je to něco výjimečnýho, co se může když jsme někde na výletě, ale doma tohle normálně nejíme :wink:
6. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ne stracum ale stravu :wink:
6. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,tak já přesto že si myslim,že hodně dbám na zdravou výživu,tak náš mladej už hranolky z mekáče měl :wink: neobjednávala jsem je jemu,ale sobě,no chtěl tak jich tak 6 měl a přežil.já mu tyhle jídla zakazovat nebudu a když dejme tomu bude ve třech letech chtít do mekáče třeba na den dětí,tak ho tam klidně vezmu.ne pořád ale jednou ,dvakrát do roka(myslim po tom 3 roce) .holky,za pár let našim voňavejm miminkům bude 15 a myslíte že budou poctive papat svačinku od maminky???? :grinning: jak píšete nic se nemá přehánět :zipper_mouth:
6. bře 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sylvka, přesně tak :wink: ... já občas ve městě pozoruju ty hubeňoučký tak 9-10letý holky, jak po vyučování vysedávají na lavičkách a cpou se lízátkama, čokoládama a pytlíkama bonbónů :grinning: . Stejně tak vidim partičky puberťáků, jak pravidelně okupujou stánky s místnim fast foodem. Takže pokud rodiče budou dávat kapesný, tak dlouho kontrolu nad jídelníčkem mít nebudou :wink: .
6. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek