Kolik hodin prospí vaši šestitýdenní?

kelerub
12. pro 2020

Holky asi budu za blbce, ale já jsem z toho fakt zmatená, tak to risknu...
Mám doma své první, šestitýdenní miminko. Doposud jsem přes den kojila a ve 20.00 dokrmila sunarem. Za noc se mi vzbudila jen jednou. Přes den ale bývala vzhůru. Spala jednou dopoledne hodinku a odpoledne dvě. Mezi tím byla vzhůru.
Teď jsem se plně rozkojila, sunar už není potřeba, ale holka spí jak když jí do vody hodí. V noci stejně jako před tím ale i přes den. Nakojím, hned usne a spí 4 hodiny než se vzbudí hladem. Nakojím, zas hned usne. Prostě kromě jídla furt spí. Přibírá hezky.
Je to normální? Jak spaly vaše šestitýdenní děti?

neomenia
12. pro 2020

Přibývá na váze dobře? Jestli jo, pak buď ráda, že spinká , je spokojená a taky si odpocin. Casrm bude spát méně a méně. I v noci se může časem budit častěji. Užívej si klid 🙂

kelerub
autor
12. pro 2020

@neomenia ano, přibírá ukázkově. Já jsem ráda, ne že ne 😀😀😀 ale dpíš se bojím, že ze dne na den se takhle změnil její rytmus dne. Spala málo a najednou spí pořád.

makovice88
12. pro 2020

@kelerub Tak pokud plne kojis, tak to muze byt tim, ze je z toho miminko vice unavene treba. Vic se u toho nadre, tak musi odpocivat 😊 Pokud pribira a jinak nema zadne jine komplikace, tak bych byla rada a odpocivala s ni. 😊

areh
12. pro 2020

@kelerub první syn přes den spal treba 3x20 min,v noci se budil asi 2x.
Druhý syn se budil jen na kojení. Ve dne v noci... Takže normální to může být a užívej si spací miminko 😍

jakreb
12. pro 2020

@kelerub Ano je to uplne normálne. Bud rada. Prepac za uprimnost ale co ta serie? Ze ti nevisi na cecku cely den? 😀😉
Mne obe deti ako pises. Od 3.-5.mesiaca sa v noci budili 1x za noc na dojčenie, od 5.mesiaca spia celu noc. Cez den cca 2-4h doobeda aj poobede.

jakreb
12. pro 2020

@kelerub A nemyslím to v zlom.😉 Len keď tu citam ako su "matky roka" len tie co maju nonstop dieťa na prsníku a ty nebodaj keď to nerobís tak je zle...😉

jako_mala_holka
12. pro 2020

Ja uz si to popravde moc nepamaruju, byt je to nedavno 😅 vim, ze spala dost a i v noci... ted ma 6 mesicu a spi teda celou noc, cca od 6 vecer do 5 rano, ale pres den jen treba 2-3x pul hodinky, pri cemz jeste "musim" byt u ni, jinak nespi 😀 uzivej, za chvilku bude zas vsechno jinak 🙂 strasne to leti ❤️

kelerub
autor
12. pro 2020

@jakreb neee to vůbec 😀 Já jsem ráda,.že jsem po měsíci mohla zastrčit kozy zpět do podprdy. Už jsem si připadala jak lesana. Kozy immerwere venku 😀 mě spíš zarazilo, že se taková změna udála ze dne na den. Tak mě to trochu vyplašilo. Ale už jsem klidná 😀

ladyhacek
12. pro 2020

Mladší spal hodně, také vlastně jen jedl a spal rodina si dělala legraci když mu bylo půl roku že poprvé vidí oči 🙂 do cca 1,5roku naspal během 24h 15hdenne

vendula84
12. pro 2020

Moje holčička spávala krásně,potom jsem přestala kojit,neměla jsem mléko a tak jsem začala přikrmovat a v šestém týdnů mi přestala spávat přes den,musela jsem ji uspávat na rukách a teď už mi spinká jen v postýlce po 15minutach,vždycky ji začne zmítat hlavička ze strany na stranu dokud se nevzbudí,a tak to má pořád když jde spinkat,nevím a nechápu čím tohle může být,doktoři říkají že je to normální a že má neklidné spaní,ale tohle mi moc normální nepřipadá, prostě ji to obtěžuje,ona by spala,ale nejde ji to, nesetkali jste se některá s tímhle?

konidana
13. pro 2020

@kelerub syn byl takovy.. nakojila jsem a spal cca 3h a furt dokola .prvni dva nebo 3 mesice se jen kojil a spal. Pres noc spal treba 4h v kuse pres den 3h. Prvni dcera spac nebyla druhy ano.

katymiky
21. pro 2020

Je to buďte ráda.... Naše malá spala 3 h v kuse jen v porodnici. Od prvního dne doma přes den prakticky nespí. Kojím co hodinu ve dne v noci.
Ve 4 měsíci se to zlepšilo na krmení v noci 4x ale přes den pořád co hodinu a teď v 5 měsíci sice by spala a kojila bych 3x za noc ale zase jsme začali mít bolení bříška z ničeho nic takže už 8 dní opět nespime 🙄 je n od 1 do 4-5h jinak pořád chodíme, koukáme na pouliční osvětlení a tak....