• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Koupete mimi každý den? V čem? Vanička, vana, kyblík?

3. března 2013 
Ahoj,tak já koupu malýho každý den,jednou ve vodě s mýdlem,druhý den jen v čisté vodě,olejíčkuju každý den,to má prcek rád,hlavně když mu mažu zádíčka :grinning: .Každodenní koupání jsem zavedla v rámci denního režimu a učení spaní po šestinedělí,do tý doby jsem koupala obden,jinak jsem ho otírala jen žínkou,večer je koupel,kojení,pomazlení a postýlka,pokaždý zhruba ve stejnou hodinu.
16. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky my koupeme mylýho ob den , ve vaničce ve které je lehátko...docela si to užívá jen když dojde na mytí obličejíčku a vlásků tak hudruje :grinning: ...nejprve jsem ho oplachovala jen vodou(na doporučení z porodnice...má citlivou kůži),ale teď už tak týden dávám do vody od Weledy měsíčkovou koupel a mydlím mýdlem Weleda-měsíčkové..ale fakt jen trochu....hlavně prdku
holky taky má Jáchymek ve vláskách ty šupinky..co na to ? Zatím dávám olivový olej z lékárny.... :confused:
16. zář 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenycko,musíš vyzkoušet,ale spíš ten hrubší.Já to taky dávám na dupku afakt vše bez problémů.
iza-počkej si,co napíše lenycka o té Ondrášovce,já si nemůžu stěžovat,jinak mudra ti napíše olejíček na to krustičku,ale mnohem lépe mi zabrala ta Ondrášovka :wink:
16. zář 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Michalka taky mela ve vlasech krustu,tak me to dneska prestalo bavit se na to koukat,vzala jsem olej ze spajzu,namazala ji hlavicku,po par minutach jsem ji to vycesala,uplne bez problemu.Pak jsem ji umyla hlavu samponem Sebamed a ma krasnou hlavicku.Ten olej byl slunecnicovy.
16. zář 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a normalne tim hrebinkem detskym,jak se prodava dohromady s kartackem.
16. zář 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme koupali dřív, než jsem si to přečetla :frowning2: Nevadí, zkusíme to zítra znova. Jsem jí to namazala, ale vzala jsem jí to jen tím jemnějším (ten hrubším jsem totiž ještě nestačila ani vyvařit a přišlo mi to moc drastický) a moc to dolů nešlo.
Kupinko, nevím, co je to dupka??? :astonished:
16. zář 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přece zadeček :grinning:
16. zář 2007 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo,a ja mu to vycesavam kartačem na vlasy,udělala jsem mu to 2x a šupinky jsou pryč,paráda :wink:
16. zář 2007 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na to dnes ráno při denním světle a myslím, že tak na 60% jsme se toho zbavily, takže to dnes vyzkouším ještě jednou a pak napíšu ještě teda jak jsme dopadly podruhé.
Dupka je zadeček? To slyším poprvé v životě :grinning: My třeba říkám prcina :sunglasses:
17. zář 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš,my zas prcina říkáme holčičím genitáliím,nebo jak to mám nazvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je síla :grinning:
17. zář 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tomu my říkáme pipka :grinning:
17. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak potom napiš,jak to zabralo... :wink:
17. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím, děvčata :slight_smile: Takže výsledek VÝBORNÝ! Šupinek už máme jen naprosté minimum, takže díky moc za typ :sunglasses:
18. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SUPER!!!!!!!!!!!Jste holky šikovné :grinning:
18. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupi, to není o šikovnosti, to je o dobrém typu :sweat_smile:
19. zář 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni-tak jo,no!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám dvouměsíční a koupeme ve vaničce.. Máme tam teda takovou tu podložku s plátýnkem, abych ho nemusela držet. A abych nemusela napouštět hodně vody, tak mu dám vždycky hned jak ho tam šoupnu, teplou mokrou žínku na bříško. To se mu moc líbí a už při koupání neřve.. Koupeme každý den a jen jednou týdně se šamponem od Nivei.Do velký vany ho plánujeme šoupnout tak ve třech měsících, až pořádně udrží hlavičku.. Máma mi radila dát na dno plenku, aby to neklouzalo..
19. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, my sme doma tepráv chvilenku, ale koupeme ve vaničce. Stejně jak nám to ukazovali v porodnici - prckovi se to moc líbilo. Namydlit na podložce ( to mám mýdlo sebamed) a pak šup do vaničky si zaplovat - držím ho jednou rukou a druhou ho oplachuju - nožičky má volně a moc se nám to líbí :grinning: je fakt, že je potřeba hodně vody, ale to nevadí hlavně, že s enám to líbí. A taky nemydlinkujem každý den - jedenden mydlinkujem a druhý den přidám do vody koupelový dětský olej ( tady používám firmu Hádek ) a i krém používám Hádka a na zadeček rybilku.
19. zář 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co používáte Rybilku, vám nesmrdí? Mě teda strašně, hrozně mě to nakoplo a ani na prst jsem nebyla schopná si ji dát. A to nejsem teda žádná cíťa. Já používám Sebamed.
19. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalien,já jí taky používám a nemůžu si ji vynachválit,jsou horší smrady. Zkoušela jsem víc krému na zadek,ale po všech se mi oprudil,tak zaplaťpánbůh za Rybilku :wink:
20. zář 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chystáme se s manželem koupit vaničku se stojanem. Líbí se nám od Bébé-jou ale mají 2 výškové rozměry. Nevíte některá, jestli je to výška dna na kterém sedí vanička nebo výška vrchní tyče, která vaničku jistí? Na netu jsem nic nezjistila a na slepo obědnávat se mi nechce. díky Evka
29. lis 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja koupu malou od zacatku ve vanicce a radeji bez lehatka a to obden. Nekdy koupu i v den, co je nekoupaci, protoze me stve a nechce spat, tak to ma "za trest" :grinning: Ted uz ji ale koupani bavi a me taky, ona u toho vzdycky blbne a caka dva metry daleko a kazdou chvili na me mrkne, jako co ja na to a usmeje se... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Proto jsem spis pro vanicku, v kyblicku se mozna citim nejdriv jisteji, ale na hrani to moc neni...
30. lis 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela jsem napsat, ze v kyblicku se citej mimca jisteji, ja do nej nelezu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec damy, tak zrovna dneska v telce hudrovali, ze prej kyblik je desnej mor a priserna zatez na detskou pater...
My koupeme ve vanicce Onda, ma tam uz vylisovany zarazky, takze se mas volny ruce na myti bobiska...Je to parada, mam jistotu, ze se nic nestane a s bobanem si to o to vic uzivame. Jsou k tomu navic drzaky na vanu a ma spunt a teplomer..Nemuzu si ji vynachvalit. Jinak , koupali ksme tak do 4. mesice obden - dali jsme na radu moudrych - mimo neni spinave, naopak se pry kazdodennim mytim narusuje mikrofilm, ktery je chrani. Vyjimka jsou pochopitelne situace stylu - posrani az za usima:slight_smile: Zhruba od 5. mesice koupem kazdy den, aby mel bobik pocit ritualu pred spanim a navic vodu nastesti miluje...
30. lis 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám dotaz, jak asi dlouho koupete? Myslim, jak dlouho se mimi cachtaj ve vodě? Matějovi se tam líbí (máme kyblík), ale vůbec nemám představu, jak tam může zůstat dlouho, aby nenastydnul nebo tak něco, zatim (je taky eště malej) ho většinou jen umejem a skoro hned vyndáme, ale příde mi to škoda..
6. pro 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mám dotaz na Vás, které používáte pro miminka do vaničky pěnovou podložku. Já o ní uvažuji také, ale jen mě zajímá její údržba po koupání, např. zda ji stačí pořádně vymačkat nebo osušit a zda se v ní nemohou držet bakterie nebo plíseň. Děkuji za odpověď.
20. pro 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vůbec nevím v čem to mimi budu koupat. :frowning2: Velká vana je nehygienická, vaničkou zaberu "půlku" bytu a v kyblíku se bojím. Jsem dost neohrabaná.... Tak to fakt nevím...
12. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vaničku dávala pod dětskou postýlku tam se vešla. Teď už koupeme ve velké vaně.
12. črc 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vaničku prostě necháváme ve vaně :wink:
12. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek