Malý má škytavku po většině nakojení, co s ní?

zdenkaj92
7. led 2016

Ahojky, vím že už se to tu řešilo, nějaké rady proběhly.. Ale malý má škytavku po většině nakojení a to i když si odkrkne a neublinkne. Mám to řešit u doktorky nebo je to v pořádku? Vidím na něj, jak ho to trápí, bodejť by ne, když to s ním tak škube :( :D

sabina00
8. led 2016

My máme doma škytavku běžně. Skoro ob kojení. Já vždy chvilinku počkám,až si odpočine po kojení a pak ji dam opět prso. Škytavku jedině zapít 🙂 u nás to aspoň funguje 🙂

zdenkaj92
autor
8. led 2016

@sabina00 Děkuji

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenkaj92
autor
8. led 2016

@olga_ také děkuju. Vyzkouším to, snad nám pomůže 🙂

lith
8. led 2016

U dcery to same, take jsem nechavala zapit, pripadne jsem nenechalava odrihnout pres rameno ale v poloze tzv tygrik

martaveg
8. led 2016

Dcera mela skytavku prvni dva mesice nekolikrat denne, vetsinou hned po kojeni (to pry zpusobuje roztazeni zaludku po nakojeni, brisni dutina je jeste pomerne mala a zaludek pak tlaci ted uz nevim na co presne), prso si pak hned vzit nechtela, tak holt chvili skytala nez to samo preslo (vetsinou do 5 minut, pripadne pak uz souhlasila s malym napitim ktere pomohlo 🙂 )

zdenkaj92
autor
9. led 2016

Já mám právě první miminko a tak jsem samozřejmě začala plašit 😀 Moc děkuji za uklidnění a rady. Jste tu moc hodné 😉