Miminko se vzteká - je to normální? 😕

monny88
5. kvě 2016

Ahoj maminky, taky se některé z vás vzteká miminko? U nás je to od včerejškaje děs, běs a a hrůza :-/ Nevím, co to to naše miminko popadlo, ale když ho položím jen na chvilku, abych si dala vařit vodu na čaj, nebo šla ohřát mlíčko, tak se po krátkém pláči spustí hrozný rozčilování (je úplně rudá a řve, jak kdyby jí někdo trhal ruce, nohy...) Začlo to, co jsme včera odešly z ordinace do čekárny, položila jsem jí do autosedačky a začala se vztekat a přitom několik dní zpátky v sedačce byla ráda a občas v ní i doma usla... Je při vztekání úplně nepříčetná, čím to může být? :-/ A nemůže to miminku nějak uškodit, když se takjle vzteká?

panickatlamicka
5. kvě 2016

Kolik je miminku? Proste chce byt u tebe 🙂 porid si satek.

lenkalenulka
5. kvě 2016

Mozna ma strach kdyz je samo.. Nosila bych v nositku ci satku , mimca se meni kazdym.dnem ale pokud se ujisti ze je u vas tak se prestane bat a bude vse pri starem

incognito
5. kvě 2016

to znám 🙂 u nás to taky začalo z ničeho nic a už nás to neopustilo 🙂 za pár dní mu budou dva.....ale jo, jak psaly holky výše...chce se nosit, všechno pozorovat, být u Tebe. To by se mělo zlepšit....já zase měla v obýváku cestovní postýlku a měla jsem naivní představu, že ho tam dám a budu třeba vařit (máme obývák s kuchyní)....chacháá, ani omylem, postýlku nenáviděl, stejně tak nosítka, jediné co bral, byl šátek....ale jen na chvíli. V podstatě ho už dva roky nosím na rukách...ale uklidním Tě, ve chvíli, kdy se postavil na nohy se to dost zlepšilo 😉
a miminku to uškodit asi nemůže, to spíš Tobě a Tvým nervům 🙂

ještě mě napadá, jestli jí nemůže bolet břicho...

ajka198
5. kvě 2016

mi se malý vztekal skoro od narození. Když se nemohl přisát, tak byl úplně nepříčetný, místo aby se snažil. Vždycky celý zrudnul nebo mu po těle vyskákaly červené fleky. Občas jsem mu musela fouknout do tváře, aby se nadechl. Teď má 2 a půl a vzteká se pořád.

incognito
5. kvě 2016

@ajka198 to jsme tazatelku jistě uklidnily 🙂 🙂

ajka198
5. kvě 2016

@incognito jako že to nepřestane, ale poroste to s dítětem? 😅 to je život. Já jsem v porodnici říkala, že to bude mít chlapec ještě těžké a říkám to pořád 😀

incognito
5. kvě 2016

@ajka198 jj, že to tím vztekem v ranném dětství nekončí, ba právě naopak🙂 Btw, zdravím do Japonska, když na mě vyběhne Tvůj příspěvek, ráda Tě čtu 🙂

karlajasmine
6. kvě 2016

@monny88 to je prostě období, to zas přejde 🙂

micaella23
6. kvě 2016

Uz je zase vetsi, chce pozornost, nosit, chovat, ne se nudit v postylce, ja s ni chodim po byte, rikam ji co je to a tohle, klidne hodinu. Pak ji dam na decku a uz je spokojena.

monny88
autor
6. kvě 2016

Je jí měsíc a 4 dny 🙂 Holky manducu máme od včerejška a vypadá to, že se jí v ní líbí a vztekala se právě a i na tu chvilku, co jsem jí jí chystala do nosítka... V postýlce nespíme už asi 14 dní, je tu jen na parádu, doufám, že to bude jen dočasně 🙂