• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

26. září 2016 
@martinka79 hurá dobré zprávy :slight_smile: ale ty mandle :frowning2:
@draga určo se ozvu, to pak bude účet za mobil :grinning: :grinning: :grinning:
@galioska co to je donedávna kojeny, jak dlouho uz ho nekojis ? muze to byt i tim, proste mu to chybi to kojeni a proto dela to co dela, ale bude to jiste i obdobi vzdoru, to se holt musi prezit a vydrzet !!! napis o tomto trochu vic
@martinka79 cekej cekej a dekuju ozvu se :wink:
16. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Luci ozvi se, protože já jedu na týdn pryč tak nebudu na netu ať mám čerstvé zprávy :slight_smile: stačí mi sms z porodu :slight_smile:)))
16. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 a jak se cítíš Luci? ždný náznaky? poslíčci?
16. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ale jo jsou, ale nevim zda obcas me boli bricho se zacpy, nebo posliky, jsem zvedava na zitrejsi ko, boli me snad cely spodek, zadek a citim tlaky ale co z toho kdyz se nic nedeje, citim se fakt uz dost mizerne, nespim potim se nohy natekaji jsem uz neohrabana hruza, takhle mi u prvniho vubec nebylo ach jooooooooooooo :frowning2:
16. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 hele tak třeba do rána porodíš :wink:
16. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prd, to si taky pořád říkám a nic z toho, nespím a chodím pořád čůrat a to je tak všechno :rolling_eyes:
16. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga užij si dovču... a díky za podporu na mandle a samo bakterii
@lucie5779 klidnou noc a snad trochu spánku, jelikož porod a následně po něm to je těžké.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty to zvládneš. :slight_smile: budu se těšit na vše..
16. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no to čůrání si pamatuju a pak jsem v noci šla a rup tekla voda :slight_smile:)) tak hodně štěstíčka a těším s ena zprávičku

holky jinak jedeme s prckem vlakem a 2x přestupujeme už teď mi šedivý vlasy :slight_smile:))
16. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga to zvládnete... :slight_smile: kam razíte?
17. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka79: ach jo ty mandle,nám je asi blbě vytrhli tak doufám že na tom budete líp než my :wink:
lucie5779:no já budu taky čekat na sms,už ted jsem napnutá jako bych měla jít rodit já sama :grinning:
draga: já myslím že ho galiosce vemou do školky,náš kubík měl 2roky kdy začal chodit taky do školky,sice jen těch 5dnů v měsíci ale zaplat pán bůh za ně :grinning: třeba má mateřskou jen na 2roky a to ho vzít musí potom na celé dny :unamused:
17. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina našeho prdelína vzali do školky taky, jinak na mandle se netěším,a le doufám, že to bude Ok. :wink: vykultivují mu mandli a udělají z toho vakcínu... co mu otom budeme dávat. :wink:
17. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky to jste měli štěstí tady vůbec školky neberou mladší děti 3 let a i když malýmu byly 3 v únoru neměli jsme šanci...až letos :wink:

tak za chvíli vyrážíme...myslete na mě :slight_smile:)

co ta Luca?
17. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Luca žije odešla jí zátka na kontrole řekli že zítra nástup jinak kdyby změna tak jeste dneska at uz to mame za sebou, já holky napísu jedné z Vas mám na vas vsechny mobil, ale tak zase nejsem milionar ze ? tak se nezlobte ju, a pak uz tu zase budu s Váma a doufam ze co nejdriv papapapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 chápeme to a budem na tebe myslet.... :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 diky Martinko :wink:
17. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 drž se
Jinak krásný den, já právě lenoším u Tv a za chvilu půjdu uklízet dům.. odpoledne mě čeká malé posezení malá diagnostika
18. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak uz som asi dost zufala. Mame 4,5 rocnu dcerku, je fakt zlata - teda bola, uz si pomaly ani nespominam :frowning2:
Je to sikovne, inteligentne dievcatko, ale posledne 3 mesiace sa s nou neda komunikovat, stale odvrava, sustavne nas provokuje . svojimi recami, sposobom ako to hovori, a hlavne provokuje svojho 2,5 rocneho brata, ktory na nej visi.
Ked ju pekne upozornim, ze prekracuje medze, tak len nieco odvrkne a ma silacke reci, hanbim sa s nou chodit do obchodov - lieta tam, a samozrejme syn za nou, proste je uplne ako odtrhnuta z retaze, vsetko chce robit len po svojom. A hlavne nechce robit nic, nic sa jej nepaci. je vzdorovita, umrachtana, ked ju upozornim, ze sa nema mrachtat - neprestane. nejde to s nou ani po dobrom, ani po zlom - neplatia prikazy, zakazy nic.
18. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozala111 Ahojy nechci být nijak zlá a krutá, ale je to vážně věk a tu platí přísná ruka... a slovo. Opravud dodržovat přesná pravidla a trvat a nich a proto si rozmyslet než něco vyslovíš. uričtě bych její projevy nezjmu a pocitu, že je to nuda čoi zase moc snadné přecházel a apokud by si nechtěla hrát či něco dělat.... ingnoraval bych ji... :slight_smile: se synem to je těžké jelikož on ji zbožňuje, ale neboj jeho utáhneš na vařenou nudli takže hra... a tvoření a dceru když nechce nech stát opodál... :wink: ona se časem přidá. Je to opravdu těžké období ale drž se... zvládneš to.... :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,martinka79:nevím jestli vám lucinka taky psala,ale včera ve 22:15h se jim narodila dlouhoočekávané miminko,holčička sašenka,měří 52cm a váží 3,72kg.velká gratulace za všechny :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina jupííííííííííí nepsala,a le čekala jsme že písne někomu z vás...:grinning: :wink: moc moc jí gratuluji. a Sašenka krásné jméno...
19. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kubík je od středečního rána doma,ale on tak hrozně zlobí,vůbec neposlechne ani na 3říkání,ach jo.už at je školka jen se obávám abych neposlouchala pořád jenom stížnosti :frowning2:
20. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina Mars. neboj to je divočina na konci prázdnin...
Já očekávám Mišáčka za chvilku, mám rpo ně navařeno a zítra jedem pro Nikol na soustředění... :slight_smile:
21. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus všem jsem doma, až se zaběhnu pisnu třřeba večeeeeeeeeeeeeeer
22. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie5779:ahoooooooooooojjjjjjjjjjjjjj,vítáme vás tadyy.pak chceme fotečky Sašenky :grinning:
23. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina jj dodáááááááááááááám musím teď rychle uvařit malá konečně usnula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy :slight_smile: jsme zpět od dědy...jízda vlakem překvapivě ušla :slight_smile: sice Dála lítal po celým vlaku ale jeli jsme v něm sami tak mi to nevadilo :slight_smile:

moc moc gratuluju Lucince a pr´dolce přeji krásný život :wink:
23. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
23. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek