Moje dítě hodně zlobí. Jak to zvládat?

simalex
26. bře 2010

Ahojte,
mému synovi jsou 4 roky a bývá hodně zlobivý. Vzteká se, nechce pochopit, že něco nejde, začíná být trucovitý. Ve 2,5 letech prohodil skleněné dveře košem. V poslední době se to zlepšuje, ale pořád se objevují "špatná" období se záchvaty. Vztekání částečně souvisí s opožděným vývojem řeči, resp. se smíšenou dysfázií, kterou má.

Částečně se ale jedná taky o povahový rys (zřejmě genetika). Přivítám zkušenosti ostatních maminek, jak vzteky zvládat, případně úplně eliminovat. 😕

martinka79
17. únor 2011

čusík holky.
@draga vše nej nej dodatečně...malému-velkému 😀
@lucie5779 krásné fotečky a taky vše nej...
jasná věc, že je toho moc nestíhá se ani já někdy jsem dost na to psát. te´d jdu do hajan jsem Ko po celodenní šrumci. přednáška se povedla jsem docela dobrá... snad se zlepším... a jinak Mišák je teď dost vzdorovitej, že já sám... a bla bl a pak říká čerte poj´d pro maminku zlobí.... nebo to udělala NIkolka dej jí na zadek... 😠 smradoch je to. jinak, ale v pohodě.

simalex
autor
18. únor 2011

ahojte,
koukám, že jste si ponemocovali. Ach jo... My jsme byli taky nemocní, ale nic strašného.
Máme ale za sebou první úraz. Alexek spadl a skončilo to šitím rtu (3 stehy) a vytahovaním jedniček. ☹ Aby toho nebylo málo, Alexek má docela silnou reakci na středeční očkování Hexy. 😨 Okolo vpichu má horký, tvrdý, červený flek 16x25 cm, stehno jako balon. Stejnou reakci měl při očkování v 17 měsících. Máte někdo podobné zkušenosti?

Jo, a opožděně blahopřeju všem malým oslavencům!!!!!!!!

simalex
autor
18. únor 2011

Jo, ten ret jsme šili minulou středu a reakci na očkování máme po této středě. Máme nějaké zajímavé středy, Alexek byl v 2,5 letech 2x v nemocnici a pokaždé jsme měli nástup ve středu. Něaký kritický den v jeho životě nebo co 😀 .

Jinak máme za sebou intenzivní oslavy Alexkových narozenin. Nejlepší byla minulou neděli - objednala jsem si prostory v Baby clubu a pozvala známé s mrňousema. Div, že se tam ta malá divá zvěř nezranila 😲 ... Prostory byly bezpečné, horší to bylo s tou naší drobotinou 😅 😅 😅 .

draga
19. únor 2011

@simalex chudáček alex...teda to muselo být něco takovej úraz... 😔

Dáal sebou prásknul ve vaně, nějak blbnul a najednou rána jak prase a z nosu se mu valila červená...ječel, že to není krev, že to je barvička ...naštěstí to nebylo nic hroznýho ale stejně jak se něco takového stane mám nahnáno...

všem děkujeme za přáníčka

já už chci jaro tohle počasí je na prd nic se pořádně nedá dělat 😎

martinka79
19. únor 2011

@simalex jejda tedy nic pěkného, až na tu oslavičku... dodatečně vše nej.
holky odjíždím odpoledne s dětmi na vysočinu snad si i zalyžujeme chci na snowboard. 😀 tak se tu opatrujte.

martinka79
2. bře 2011

halo kde jste??? holky měla jsme boučačku, ale nic se nestalo a vás to ani nezajímá.. to tedy fuj... ženské jedny. 😀
tak psíněte jak žijete.... já až na tu nehodu a zrušené auto a noční můry dobře... 🙂

draga
2. bře 2011

@martinka79 ježíši a to píšeš jen tak...

marselina
2. bře 2011

martinka79:ježíš martinko copak se stalo,povídej vyprávěj!!!!já sem ted moc nechodím,řešíme tu školku,budeme mít některý den sraz s ředitelem a všemi učitelkami tak jsem zvědavá,ale nejvíc jsem ted zvědavá teda na tebe

martinka79
3. bře 2011

na mě?, no zkrátka při návratu z vysočiny, kde jsem byla s dětmi na lyžovačce a relaxaci jsem ve městě nabourala do paní, která zabrzdila na přechodu pro chodce... a jak se tak stává paní neměla oddělané závěšsné zařízení a to mi komplet zničilo auto a a jak jinak policie nepřijela jelikžo auto je víc jak 0letz staré. 😝 takže vvše vyřešit a odstavit auto bokem...
moji rodiče přijeli pro děti a odvezli apočkali na mě až dojela odtahovka odvezla auto... paní neměla ani zelenou karut ale co když tam nebylo)í policajti tak je fuk. jí se nic enstalo ani s autem krom.. prasklého náratníku-plastu a možná ohlého tažného zařízení... 😉 moje dítko utrpělo jen šok... a šílelo, že půjdu do vězení.-... a já jsme spíš až doma nějak upadla v útlum a depky...
měli jsme dělat novu fasádu a balkony a te´d co???, auto potřebujeme, ale máme velký úvěr na pozemek a dům a samo MM jakos tátní zaměstanec měl odebrané peníze.. takže jsme docela KO. uvidíme jak se vše vyřeší. škoda na autě 40tis odhad zatím, ale to už nemá cenu spravovat... vina ??? moje asi malá zabrždění nepozornost nevím.... a do finále je to fuk důležité je, že jsme zdraví, ale i tak to nasr... 😝

@marselina myslím na tebe s tou školkou ontroluji maily, i MK a až budeš vědět více dej vědět držím moc moc pěsti... M.

martinka79
3. bře 2011

@draga díky za podporu. 😉

marselina
3. bře 2011

martinka79:martinko teprve zítra to do školky poneseme,bude se to řešit .dnes jsem sice byla ve školce,ale to jsme řešili udajnou šikanu jednoho kluka prý ostatními dětmi a ještě navíc paní učitelkou,no komedie hadra,rodiče jsou ulhaní jak prase,no škoda slov.snad už ted bude všechno v pořádku a naše paní učitelka bude v pohodě.

martinka79
3. bře 2011

@marselina myslím na vás je to horzné viď

marselina
3. bře 2011

martinko je to pěkně na prd,ale co se dá dělat,musíme vydržet

martinka79
4. bře 2011

@marselina vydržíme... 🙂

lucie5779
5. bře 2011

@martinka79 coooooooooooooooo? jsi ok, holky já nestíhám přiznám se 😵
@marselina jo vydržíme

martinka79
6. bře 2011

@lucie5779 jj jsem snad to nějak dopadne mm nějak stagnuje

lucie5779
8. bře 2011

holky tak alesek je v nemocnici asi rotaviry 😒
dragě blokli přístup 😖

marselina
8. bře 2011

lucie5779:jak to že draga má bloklý přístup?,co se stalo??

marselina
8. bře 2011

na aleška samozřejmě moc myslíme a držíme pěstičky at je brzo zpátky u maminky

martinka79
9. bře 2011

@lucie5779 ahojky tak to je tedy emilé, moc moc energie.. a a´t je brzy doma.
a co se stalo, že blokly .. přístup...??????? draga?????

lucie5779
9. bře 2011

@marselina
@martinka79 holky no ona bojovala za petici pro stare casy, nevim zda presne ona, ale hodne jich spinilo a urazelo jednu adminku, tak je blokly, pac sepsaly petici a tak maj utrum
za Aleska diky 😵 😵 😵 😵

martinka79
9. bře 2011

@lucie5779 aha tak to já ani nevím oc šlo.., aleneva snad se jí podaří nějak se připíchnout jinak ji zdravím..

lucie5779
24. bře 2011

@martinka79 smutný, netvrdím že to byla ona, kdo psal ty hnusy, ale fakt se nektere chovaly jak kravy doslova
chybíte miiiiiiiiiiiiiiiiii
skoda jí byla moc fajn, no nedovolí ji zalozit si novy nick proste ji sem nepusti 😒

martinka79
28. bře 2011

aha a to jde jako udělat jo??
jinak holčičky máme nové auto

marselina
30. bře 2011

ahojky holkyyyy,jak je venku nádherně tak ani nemám čas sem nakouknout.jak se máte??co děti,všechny zdravé???
Martinko,gratuluju k novýmu autíčku,copak sis vybrala???

lucie5779
4. dub 2011

@martinka79 a jakéééééééééé
máme se fajn ale jsme věčně venku, není čassssssssssssssss 😵 😵 😵

poupe
5. dub 2011

ahoj,co je to hodne zlobi? 😀 Ma dcera chodi od zari do skolky a byla spis klidnejsi,najednou prisla do skolky nova holcicka a me dite podle ucitelky je jak z divokych vajec(beha,skace,proste ma radost,ze je ve skolce),ucitelka ji okrikne a mala se rozbreci a pak rve i doma,ze se stydi a ze je ji to lito,je mi ji az lito,co si myslite,zlobi,nezlobi?

martinka79
5. dub 2011

@lucie5779
@marselina
mazda 6 wagon... 😀

lucie5779
6. dub 2011

@martinka79 😵 😵 😵 😵 super 😉

martinka79
8. dub 2011

jj jsem celkem spokojená... 🙂 rodinné auto jak má být.