• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu své dítě přejíst nebo přepít? Pozná, kdy má dost?

14. července 2010 
Zajímalo by mne zda nevíte jestli miminko má nějaký reflex a když má dot,tak do něj prostě nic nedostanu a nebo když mu bude nabízeno,tak do sebe bude nekontrolovatelně rvát cokoli.
Naše Michalka občas dudlu vystrčí jazýčke..ale někdy zase ne...tak nevím.
Jooo a krmíme UM nikoli kojíme!!!
Díky za odpověď
14. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela malyho na UM od 6ti tydnu, ze by se mi poblinkal se mi nikdy nestalo, radsi krmit casteji a min, at to ma cas zpracovat, ...kdyz nechtel tak proste neotrevrel pusu a dela to tak doted..
14. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje zkušenost je taková, že když se mimčo přepije, tak pak ten přebytek vyblinká. To se nám stávalo, ale spíš dřív, tak do těch 3 měsíců.
14. črc 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nikdy jsem si takovou otazku nepolozila :confused: Ja myslim, ze kojici maminka pozna, kdyz mimco ma dost, stejne jako maminka, ktera koji...nase M bud vyplivla flasku nebo prso. Pokud mas nejake obavy drzela bych se udaju na krabici UM, tam se jiste cca pise v kolika mesicich kolik mlicka a kolikrat denne.
14. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska2x já nevim , ale zase když se krmí častěji, tak to předchozí mlíko se nemůžu pořádně ztrávit a pak je těžký v bříšku, když byl Ady malinká a byla neklidná, tak jako první věc co jsem měla po ruce bylo prso, takže občas jsem jí přpila a pak blinkala a bylo jí těžko :unamused:
14. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek