Nespavost (měsíční miminko). Je to normální?

palma111
12. zář 2010

Dobrý večer, máme měsíčního chlapečka. Poslední 2 dny špatně usíná (usne, ale po chvilce se zase probudí s pláčem - připadá nám unavený, ale nemůže zabrat) a celkově má problémy se spaním. Dnes dopoledne nespal (až na pár sotva 10ti minutových usnutí) téměř 4 hodiny. Je to u takhle malých dětí normální? Jak jste na tom s Vašimi prcky Vy?

zdenka33
13. zář 2010

@petule33 jůůůůů tak do třetice zase klučina 😉 😉 😉 Takto máš chaloupku plnou kluků 😉

eloana
13. zář 2010

@palma111 Ahoj taky jsme meli tento problem kolem mesice- pres den spal jen asi 20 minut -v noci to celekem slo jen nemohl zabrat....nechtel byt nikde ani v kocarku ani v postylce-rval a rval -jen chovat ,chovat. byla jsem rada ,ze jsem ho nenechala plakat neb jsem zjistlila,ze neplace bez duvodu -trapil ho reflux..... ted mu jsou 3 mesice a je to mnohem lepsi-uz si hodne vyhraje s hrazdickou -spime pul na pul vzdy jedno spani v postylce a jedno v kocarku -tak dopoledne i odpoledne. v noci se budi 1x az 2x pred tim se vzdy dost nafutruje🙂) ale furt je neco -ted zas nas pro zmenu trapej zoubky,takze to spani zacina zlobit