• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
Natan se líbí manžovi, ale k příjmení je to velká divočina :unamused:

@fangi jj a taky jsem poslouchala Agáta Hanychová apod., že začátku nechtěl ani Leu, páč to je zase erotický pánský časopis :grinning:
14. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenya79 Andreasovi by slo rikat Andy s anglickou vyslovnosti, tedy "endy" ... mne to neprijde jak na psa, ale to je proto, ze jednoho Andyho znam
14. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci Agáta Hanychová chce Natana? Nebo proč jsi poslouchala Agáta Hanychová?
14. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek páč jsem navrhovala, abychom měli Agátu a manžel hned, že by mu to přípomínalo Hanychovou :wink:
14. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci Ahááááá :grinning:
14. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme nic ale nevymyslely, že, pořád o Vašich jménech nerozhodnuto,ale nakafraly jsme toho dost :grinning:
14. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi Výstižný :grinning: :grinning: :grinning: Ne, ale mě jste s tim Eliáškem nasadili brouka do hlavy jak blázen :grinning:
14. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw ty vago Mohammed jo? :grinning: tak to je síla!
14. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co jsem slyšela já, tak prej Agáta Hanychová bude mít Kryšpína :slight_smile:
14. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenya79 já teď nevím jistě, ale Šimon je tuším taky prosincový ne? Jo, schválně jsem se koukla, je 22.12. :unamused:
14. čer 2011 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jejda, sákryš :angry: fakt, že na to jsem se nedívala, no tak to je jasný, že to je pro nás mimo :frowning2:
14. čer 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunacek - tak u nás máme zajímavá jména Andreas - říkáme mu Andri nebo Andreasku, pak je tam Tadeáš, Šimon, Matouš, Oliver, Richard, Adam, Brian / Brajen/, Vojta, Alan :slight_smile:
14. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Mohammed je drsný :unamused: :grinning: I když u Bruselu mě to překvapuje míň než u nás ten Nguyen. :sweat_smile:
14. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as Tadeáš a Eliáš se k sobě hodí super :wink:

@verusa.j Alan zní super :slight_smile:
15. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci jé ty tu řešíš jméno taky :grinning: a co Vincent ? To jméno žeru ale u nás neprošel :frowning2:
15. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa hele Vincent to byla x let moje srdcovka ,ale manža ho zamítl už u Ley, že jen přes jeho mrtvolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa , @gucci nemáte to s chlopky jednoduché. U nás manžel víceméně souhlasil s tím, co jsem navrhla. Resp. u holek žádný problém, u kluků se mu nelíbilo nic, tak jsem mu řekla, ať něco řekne on, že jen zamítat umím taky a byl klid. :sweat_smile:
15. čer 2011 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Vincka jsem zrovna nedavno myslela, skoda ze se to Bobik nechce...

@lucisa nastesti jsi toho kluka zatim nemusela resit :grinning:
15. čer 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi :grinning: :grinning: budeš se divit, ale musela, u první a poslední dcery jsme pohlaví neznali, prostřední nám dr. nechtěně řekl, takže jsme to taky řešili :wink:
15. čer 2011 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tedy Vincent je boží!!! :dizzy_face: Ale asi by mi to u muže taky neprošlo..
15. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa a co jste meli v zaloze?
15. čer 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amira55 muj synovec se jmenuje Samuel a nikdo se mu kvuli jmneu nesmal...myslim ze si lide asi nezvyknout na netradicni jmena.
Me osobne se strasne libi Tobias, Sebastian
15. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi zvláštní je, že tím, jak můj manžel různě vetoval chlapecká jména, měli jsme pokaždé jiné, jen u posledního těhu se mi první jméno líbí nejvíc a je to top.
První byl nachystaný Tobiáš Artur (vím, kombinace nic moc, riskli jsme, že to bude holčička), u druhého šlo jen o hec, protože jsme do papírů klučičí jméno museli napsat, i když jsem věděli o holčičce, takže byl nachystaný Tobiáš Matyáš.
A u posledního těhu jsme měli Maxim Alex nebo Maxim Jonas, druhé jméno bylo ještě na sále otevřené. Tobiášek se mi stále líbí, ale bylo jich všude dost, i má kolegyně z práce půl roku před mým porodem porodila Tobiáše, tak jsme se ho s těžkým srdcem vzdali.
Ale ještě bychom asi jména dali bez diakritiky, aby to bylo stejné jako u holek.
15. čer 2011 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ty blaho, tak jeste i klukum vymyslet dve jmena, to bych asi nikdy nezvladla, budeme mit asi uplne stejnej problem jako Gucci, navic ten muj proste neda to, co uz nekdo ma, i kdyby jsme se videli jen jednou za rok
15. čer 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi njn, někdo to tak má, spousta mých kamarádek bojovala o jméno nejen s manželem, ale i s okolím, což teda nechápu vůbec.
Ale je fakt, že mám štěstí, že manžel je stejně ulítlý jako já, takže pohoda. Akorát naše holky jsou ještě horší, u poslední dcery se hovorů o jméno zúčastňovaly i ony a padala taková jména jako Hanna Monatana apod., málem jsem sebou švihla :grinning:
My fakt máme štěstí, že máme poměrně krátké neutrální, skoro mezinárodní příjmení, bez diakritiky, takže se k tomu hodí jak "typicky" (co je typicky, že?) česká jména, tak i různá "odlišná, neběžná" jména.
15. čer 2011 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no jo, tak s takovým super příjmením se to pak vymýšlí :wink: ... já to taky tak manžovi říkala, at nekafrá a něco navrhne, ale to bysme šli rodit s prázdným papírem :grinning: , mě to navíc vymýšlet baví, jen ted jsem trochu v koncích...taky už vím jak na manžu, třeba jména co mi kdysi u Ley zamítnul se mu ted líbí, prostě chlapi potřebují čas na vstřebání :wink:

@kristi hele mám stejný problém jako Robáč, chci dát jméno, které není nikde v blízkém okolí :grinning: , což s našim debilním příjmením je nemožné
15. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem chtěla, že my nikomu vybrané jméno říkat nebudem, udělali jsme to tak i u Ley a byl klid...s kámoškama nebo tady třeba řeším co a jak, ale finále bude stejně jen naše :wink:
15. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chtela bych mit kluka jmenem marian :unamused: nebo take lojza :astonished:
15. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci a tak to má být, ať je to pro okolí překvápko :slight_smile:
15. čer 2011 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme u Leontýnky jméno rodině taky neříkali předem a jestli bude ještě jeden prcek, tak už to asi neudělám :unamused: Nebyla jsem si právě jistá, jak rodina toto jméno přijme, protože se u nás dávají samá klasická jména (Ondřej, Martin, Lucie, Zuzana..), když dal bratránek Emu, tak už to někdo bral jako módní výstřelek :unamused: A u nás se čekalo, že dáme k Aničce další typické české jméno, jako třeba Maruška, Anežka apod. Tak jsme si mysleli, že když to řekneme až po porodu, že se nikdo neodváží mít připomínky a bohužel jsem se spletla , jedna blízká osobků v rodině z toho byla tak rozladěná, že ještě manželovi do telefonu z porodnice řekla, že si snad děláme srandu s takovým jménem a několik měsíců po porodu ji vůbec jménem neoslovovala :confounded: A brala jsem to teda mnohem hůř, než kdyby tohle ta dotyčná řekla, když bych byla těhu a ještě jsem neměla s malou tak úzký vztah jako po porodu, kdy už jsem měla potřebu bránit ji zuby nehty :sweat_smile: No uvidím, jak tradiční nebo netradiční jméno vybereme u případného třetího prcka a podle toho bych se rozhodla..Ale on už je to dost extrém, takové jednání :unamused:
15. čer 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek