• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@saronka u nás je to dost časté příjmení takže znám Adam, Pavel, David, Jonáš, Štěpán :wink: :slight_smile: a Ella je moc hezké :dizzy_face:
4. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia Adam je manželův syn :slight_smile:) David je manžel.. Jonáš se mi líbí ..ale k Sofii moc nejde no.. a Štěpán se mi líbí ale je to brácha :slight_smile:)
4. říj 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka to ti toho moc nezbylo :grinning: ale já si myslím, že je lepší vybrat jméno už bez R, pro jistotu..takže Alex je dobrá volba :wink: no my taky teď řešíme jména... manžel si na mnou vybrané musí zvyknout :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :grinning: :grinning: tos mu naservírovala takové těžko stravitelné kousky nebo je manžel klasika spíš konzervativní? :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2011 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa on chce spíš splynout s davem, já chci vyčnívat :grinning: ..nechci aby ve třídě naše dítě potkalo dalších deset se stejným jménem, ikdyž je teď jakkoliv ,,atraktivní"... :slight_smile:
4. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia :grinning: :grinning: :grinning: no, naše děti taky nemají jmenovce ve třídách :grinning: :grinning: :grinning: ale náš tatínek to vzal statečně, asi pochopil, že to stejně nebude jinak :grinning: a podílel se na kombinacích. :grinning:
koukala jsem na tvůj TP, možná se trefíš na můj porod, akorát o 2 roky později, já měla TP 21. a 23.3. a prdelka se rozhodla, že vykoukne až 28.3.
4. říj 2011 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka kamarad ma dceru Sofii a syna Sebastiana, to se mi zda pekna kombinace :wink:
4. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si pro radu ohledně jména pro našeho chlapečka...
Líbí se nám Denis,jenže každý komu jsme jméno řekli, použil spojení DENIS-PENIS ...sestřička je Vanesa...přijmení Polcar...
5. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l no to je tak jediny, co na to muzou rict, proste je to trapny.....bud v klidu, deti jsou zly jen tak 5 let, pak tobude kazdymu jednu. Pokud se vam to libi, tak okoli nereste, je to vase dite a vas vyber :wink:
5. říj 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucy.l moje kamarádka taky chtěla dát klukovi jméno Denis, ale musím říct, že i (nejen) mě napadlo, že se mu děti budou posmívat. Nevím, je to každého věc, ale já bych to svému klukovi asi neudělala :grinning: Protože i pár let, co jsou děti takhle hloupé, dokáže pěkně znepříjemnit život děcku, které nad tím třeba ještě nedokáže mávnout rukou... Vanesa je nádherné jméno a k vašemu příjmení se hodí dokonale!
5. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jop Děkuji za pochvalu jména dcery, s tím klučičím je to opravdu kříž, i když se mi to jméno Denis líbí, mám už v sobě asi zakodované,že bych tím do života dala malému cejch...

Poraďte holky klučičí jméno...mě se líbí Kristián,manželovi ne... pak Max, manželovi zase ne.. oběma se nám líbí Viktor,ale k přijmení se nehodí...
Trochu se oběma líbí Kryštof,ale zdá se mi jich teď hodně...no nevíme,vůbec
5. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l s klučičíma jménama je to fakt těžké. Když jsme s manželem ještě nevěděli, jestli budeme mít holku nebo kluka, tak jsme vymysleli asi 10 krásných holčičích jmen, ale o klučičím jsme se dohadovali hodně dlouho. Takže já ti určitě neporadím :slight_smile:
5. říj 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l co třeba Adam? uplne neutralni...pak klidne David, Daniel, Sam

Kryštofa ja nemusim, ja obecne nemam rada jmena s hackama a carkama
5. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se na kluka libi Markus nebo Caleb,ale zase vysvetlovat jak se to cte :unamused:
5. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Adam je pěkné jméno, ale Adámků je hodně, i hodně u nás na vesnici, Daniel je manžel, nechci doma řvát po dvou Danech,Davídků malých nebo velkých taky hodně,taky hodně Dominiků
a Samuel a Sebík se mi líbí,ale přijde mi že těch je úplně hodně a bude to ve školce každý druhý chlapeček :slight_smile:
@mamkamarketa jak se čte Caleb?
5. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jop jo,pro holčičku bych jich taky měla spoustu :slight_smile:
5. říj 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l Kejlob me se to libi mame hodne ''tvrde'' prijmeni
5. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l jasny, takze spis neco mene obvykleho...skoda, ze mate v tom prijmeni R, to bych hnedka vedela daleko vic....Alexu a Maxu je taky hafo....nap. Kurkova modelka ma Tobin - to je takovy pekny, mekky....to by mi nevadilo..

jinak ja stale doma nadhazuju toho myho milovanyho Nathana a stale mi neprochazi :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky premyslime, mam anglicana za manzela, takze bude ciste anglicke, ale tak, aby se dobre rikalo i cechum :slight_smile: Jen tak hazim do prostoru jmena, ktera se vam treba budou i libit :slight_smile::
Aiden (Ejdn), Kay (Kaaj), Jayden, Charlie, Archie, Samuel, manzel prisel se jmenem na holku Sasha, ale me se libi vic na kluka; pak treba jeste Mayson, Andy/Andrew, Joshua (strasne se mi libi, ale tady moc ohrane), Bentley, Braydon, Rio, Roy, Rian, Ray, Matthew/Matt (i kdyz pro Cechy mozna ne - ehm, Pat a Mat!) :D Oliver/Ollie, Frankie, Thomas, Robbie (mohl by bit Robert cesky).. no vybirejte, treba me jeste nejake napadnou :wink:
5. říj 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se děsně líbí maxim, měli by s vaneskou svátek v jednom týdnu
5. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl libí se mi Kay, pak i Kaya a Maya na holku, Robert je muz muj, takze super vyber. Olivie me v posledni dobe hodne bavi. Libi se mi Rebecca/ Becky. Vzdy se mi libila Amy
5. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a přijde Vám jako pěst na oko k Vanesce Antonín ?
5. říj 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Olivii jsem taky chtěla.. boží jméno :slight_smile:)
5. říj 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se zase líbíé moc Oliver, ale to R :(
5. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l jako je to trosku jina kategorie, ale pokud to ma smysl - deda, manzel atd....tak proc ne. Mne se taky libi František po tchanovi

@saronka nastesti u nas jeste Olivie muze byt.....kez by to byla holka... Olivie Hanzlová.....sice to neni echt gut,ale na to kaslu
5. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucy.l jojo to máme to samé..v přijmení 2 R
@kristi nevím není to tak stašný... vem si, že třebas i Rozálie je staročeské jméno.. a ta Olivie mi to taky tak připomíná..
5. říj 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka vsak rikam, me je to jedno zda to ladi nebo ne, hlavne kdyz se mi to libi :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi no jasně..ale jako fakt to nezní špatně :slight_smile:)a plánujete už miminko nebo je už na cestě??
5. říj 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka planu by bylo, ale brzdi nas stavebni urad :slight_smile: ja chtela rozdil min. 6 let a to asi tak nejak presne vyjde :wink:
5. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my to jméno fakt nevymyslíme
5. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek