• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
Holky, ahoj, taky se přidám, pokud můžu :slight_smile:
Neprošly mi návrhy typu Samuel atd, jakž takž by prošel Sebastian, ale nejde to, protože přítelovo příjmení začíná na "N". Nakonec jsem vymyslela Nicolase a tvrdě za něj bojuju :angry:
28. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně mě to taky napadlo, že se Dominik a Sebastian k sobě nehodí....
U mě vyhrává Samuel,u manžela by to vyhrál Sebastian,a u synka Matěj.Takže těžká domluva.... :grinning:
28. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já začala uvažovat nad Vlastimilem-myslím,že momentálně je to celkem originální :grinning: tak uvidíme,jestli to bude aktuální až budeme někdy zase vybírat :slight_smile: Ale Vlastík se mi zatím líbí a dneska to rozhodně nebude u mimin časté jméno....jen jsem se ještě o svůj názor nepodělila s manželem....Ale třeba mě pak napadne ještě něco zajímavějšího...
28. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě by se moc líbil Denny :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: Nicolas mě osobně se nelíbí od doby, co ho má Topolánek :grinning: Ale ono se mi to jméno nelíbilo moc ani předtím, takže... :grinning: Samuel a Sebastian jsou nádherná jména. Začíná jich nebezpečně přibývat... :unamused:

astrane: Vlastimil určitě nebude dneska každý druhý kluk na pískovišti :wink:
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by se myslím i hodil-máme zatím Petra a Stanislava-Staníček se nám moc líbil a myslím,že Vlastík by k tomu šel...No ale třeba se příště konečně dočkám té holčičky :wink:
28. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane: K tomu Stanislavovi by se hodil, k Petrovi už méně.
28. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunacek: kdybych měla u každého jména přemýšlet, koho takového znám, nemohla bych použít žádné. Těch Matyášků, Ondrášků a Tadeášků, Dominiků a Davídků je tolik, že se mi z toho točí hlava :slight_smile:
Sebastian vedl, ale prostě k tomu příjmení nejde. Ještě, že těch pěkných holčičích je víc. i když tady mám favoritku jasnou :slight_smile: Snad tam jedna kočička malinká bude.....
28. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka: Tak to já jsem na tohle hrozná, mě fakt u každýho jménahned naskočí koho znám a když mi ten člověk nesedí, tak prostě mi začne vadit i to jméno :unamused: Komplikuju si to, ale neudělám s tim nic :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak držim palečky, ať tam jedna holčička je :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
arwenka......my čekáme chlapečka a bude to Sebastian......je to krásné jméno a máš pravdu člověk by pak nemohl dát žádné jméno, když si vzpomene na všechny ,,známý,, i neznámý osobnosti......a holčičích je hezčích mnohem víc..ale je fajn že se první povede chlap!!!.. :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, z normálního UTZ to vypadá na páreček, ale na 3D jdu ve čtvrtek a snad budu moudřejší - snad se pan doktor nespletl....
Nicolase neznám ani jednoho - mám kliku, ale nakonec je to jedno, hlavně, ať jsou ti drobečkové zdraví :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se líbí Dominik a Alex.
28. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: Obě jména jsou krásná :slight_smile: Obzvlášť Dominik :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolegyně z práce má pěti měsíčního syna Josefa...
30. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka 4 měsíčního Zbyňka....těch je taky málo-Zbyněčků... :wink:
30. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já mám doma Kryštofa:slight_smile: a dali jsme ho i přes odpor tchánovců a dnes už si to jméno pochvalují. Navíc už ani není tolik neobvyklé:slight_smile:))
Pehaka Sebastian je taky moje vysněné...moc krásné jméno..tak snad ho jednou dám:slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela se mi líbí Nathanel
30. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě máme kamošku a ta má doma Prokopa....Jinak už je to u všech spíš klasika...Taky Rudolfa známe...to taky není zrovna obvyklé jméno....
30. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí Vojtěch, Maxim, Šimon, Jindřich, Daniel, Benjamin, Vilém, Oliver, ....

bambulík spisovná podoba je Natanael / Nathanael... ,,znamená bohem daný" svátek 29.12.
30. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nathanel či Natanael je hezké, ale hezčí je Nathan :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manželovi se líbí William. Ale do našich českých končin mi to nějak vůbec nepasuje...
1. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska má svátek Zikmund, je jich v ČR jen 86 s tímto jménem. Takže opravdu docela netradiční, ale můj vkus to rozhodně není.
2. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka ma Everesta :wink:
3. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my čekáme za 10 dní Samuelka, s úspěchem jsme se moc nesetkali, ale už si snad všichni zvykli, prostě každej by nejradši viděl tradiční česká jména, nejlépe po sobě :grinning: O no k našemu příjmení to bylo stejně jedno, protože je takový nápadný až moc - Kašpar :wink: Ale bude to náš malej Kašpáreček :slight_smile:
3. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
brumba: Samuel je úžasný jméno :dizzy_face: Sice k vašemu příjmení mi moc nepasuje, ale hlavně, že se to líbí vám :wink:
4. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maláčová má druhého syna a dala mu jméno Aram. První syn se jmenuje Aron.
6. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim...prijdou mi strasne podobny...to na ne na oba bude volat Ari :grinning: ...a ani jedno se mi nelibi :unamused:
6. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to zvláštní kombinace - Aron a Aram :unamused:
7. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sestřenka dala jméno Raimond...po nějakém dědečkovi od manžela...pak ještě přemýšlela nad Raienem :wink:
7. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek