• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Očkování proti chřipce. Necháváte děti očkovat?

8. září 2009 
Ahoj... mám doma chlapečka 2apůl a holčičku 8 měsíců a mám dost obavy z chřipek, které se na nás řítí... otužujeme, naští dostatek vitamínů, mají zdravý režim, malá je kojená.... ale stejně mi červíček obav hlodá... necháváte děti očkovat?
31. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Proti chřipce ne, to mi přijde zbytečné... Ono není dobré cpát do dítěte veškerá možná očkování, je lepší imunitu budovat přirozeně.
31. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
proti chřipce bych se ani já nenechala nikdy naočkovat, takže nedám ani malou
31. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já mám holčičku na očkování ještě hodně malou... Ale protože sama na chřipky dost trpím, tak to letos hodně zvažuju. Za týden jdeme k doktorce na kontrolu, tak se jí chci zeptat, jestli se vůbec můžu nechat očkovat, když kojím :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a teď mám 2 názory na očkování kojící maminky... jedna lékařka říká, že v pohodě a druhá, že vůbec ne.... takže se nenchám.... ani dětičky nenenchám, ale mimču jsem začala Prevenar a 2 a půl letému jsem nechala dát meningokoka... kdyby náhodou byli oslabení virem, aby na ně nevlítlo tohle /pneumokok nebo meningokok/....
8. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
...akorát chudák dostal angínu.... takže jsem pak byla na sebe kvůli tomu očkování naštvaná, ale už jsme snad z nejhoršího venku....
8. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
očkování proti chřipce určitě NE!!!
8. zář 2009 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
taky říkám ne, očkovat proti chřipce bych dítě (ale ani sebe) nedala.
8. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek