• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od jakého věku dáváte bílek?

27. května 2011 
Všude se píše , že bílek se nemá dávat do 1 roku ale jsou prý nové studie( bylo to prý v TV na čt1) , že se právě má zavádět od ukončeného 6 měsíce- čím dřív tím líp .Jak jste na tom dáváte nebo nedáváte?
27. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkoušela jsem dávat asi od toho roku,ale když jsem jim dělala polívku s krupičkou a vejcem,tak jsem bílek nevybírala,to by asi ani nešlo,když je to rozkvedlané a to měli už asi v 8 mi měsících :grinning: jenže mě to nejedí do teď :grinning: když jim udělám vajíčko na tvrdno tak holka sní stejně jen žloutek a kul-ten okomentuje že je to vajíčko od slepičky,ale nesní ani ten žloutek :grinning: Myslím,že když malému uděláš polívku s tou krupičkou a těma vejcema,tak se nic nestane,nesní toho přece kilo :wink:
27. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca oddělit to jde ale né ve vařící se polívce ale těsně než se to tam lupne. :wink: Dnes jsem mu uvařila polívku a lupla jsem mu to tam i s tím bílkem( trochu jsem ho ubrala) tak uvidím. Myslím, že se nic nestane -uvidím zítra:slight_smile:Co by se mělo stát max. 1x týdně. Vajíčkům zdar ! :grinning:
27. kvě 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek