Od kdy chodíte na veřejné pískoviště?

daasik
13. črc 2008

holky od kdy chodite s prckama na piskoviste? Matej se desne rad hrabe v hline, tak si myslim, ze by ho to na piskovisti bavilo, ale jeste sam nechodi a taky si vsechno cpe do pusy, tak je jeste nejspis brzy? Diky za rady

popelka.miri
18. kvě 2009

Já mám teda větší problém spíše s puberťákama, než śe psy a kočkami, i když to je taky na nic 🙄 Pletou si pískoviště a hřiště vůbec s nějakou zašívárnou, kde vypalujou zobáky, hází špačky do pískoviště a okolí, popíjejí a kolikrát narazím i na sřepy a dokonce i na použitý kondom!! 😝 Takže mám docela hrůzu s veřejného pískoviště. Nejradši bych tam postavila značku"zákaz vstupu dorostencům" 😀 ..Min. rok jsem objevila hezké hřiště s prolejzačkami..chodila jsem tam delší čas, ale jednou jsme tam přišli a přímo pod klouzačkou leželo hovno jako cep 😝 😝 ..Takže od té doby ende 😖 ..Teď mám před barákem docela slušné pískoviště, tady zase pro změnu sedí místní drbny v důchodu 😀, které si tam ovšem vodí své psy, takže si asi nevyberu...Výhoda je mít vlastní zahradu a své pískoviště 😅

reruna
18. kvě 2009

my chodíme na písek už dva měsíce a je to úplně super zábava, ale na veřejném pískovišti jsme ještě nebyli, máme malé plastové na dvoře, zakryté plachtou. Asi brzo na nějaké vyrazíme, aby si malý pohrál i s ostatníma dětma, taky si nedělám iluze o čistotě hřištových pískovišt, ale když si to malý nebude strkat do pusy, to znamená, že ho budu hlídat a ne si číst u pískoviště knížku nebo kecat s ostatníma maminama a pak ho doma důsledně vydrbu, tak by to mělo být snad v pohodě.