Odstrkovadlo - motorka. Od kdy na ní děti uměly drandit?

nikka.vo
15. říj 2008

Ahoj maminky malých motorkářů a motorkářek 🙂 , zajímalo by mě, kdy vaše děcka pochopila jak se na motorce odstrkovat a zvládala řízení v pohodě. Mám na mysli hlavně vlastníky motorky Enduro http://www.planetadeti.cz/product-detail-print.... která má vpředu jen jedno kolečko, na té je těžší se udržet a má menší stabilitu. Synovi je 16 měsíců, sedne si na ní, dozadu se umí odstrkovat, ale dopředu se přesouvá spíš tak, že jde a motorku má mezi nohama. Řízení nic moc, ale už to trochu pochopil jak na to. Ale dopředu se prostě neodstrčí. Určitě by potřeboval ještě o pár cenťáčků dělší nohy o tom žádná. Hlavu si z toho nelámu, jen by mě zajímalo kdy se můžu těšit, že budeme drandit v parku 😵

Díky

didi07
30. lis 2010

taky jsme skončily u endura, ale malou uchvátilo až kolem dvou let, předtím ji to nebavilo. Ta s dvěma kolečkami vzadu nic moc - špatně se jí odstrkovalo, protože jí vadily právě ty kola.

bosorka82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luttinka
30. zář 2011

@fifa79 ahojky, taky jsem měla stejný problém, ale naštěstí mi kámoška doporučila YBIKE a teď jsem spokojena. Má to sedačku nízko danou což je super a v zadu zdvojené zadní kolo. Takže má Filípek dobrou rovnováhu. 🙂