• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plazení a lezení po kouzavé podlaze. Jak na to vyzrát?

13. června 2009 
Ahojte hoky, tak se pridavam, malej se zacal plazit na koberci to celkem slo na line mu to neslo vubec, ale co leze tak mu to jde krasne i na line....

kacka.va - tak to mas dobry ze ti na tom puzzle leze malej se na nem poprve posadil a zacal ho drbat kdyz bych ho na nej dala tak mam po celem byte pismenka a zviratka
11. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez
každý chce pro miminko to nejlepší, ne jen ty :wink:
11. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás máme loďovky a dlažbu, na zem aby jí to neklouzalo jsme položili deku (ale to nám stejně nepomohlo páč ji prostě přeplazila a zdržovala se mimo ni) malá vypracovala styl vojenského plazení včetně noh a všeho, od hodiny by mohla rukovat... :grinning: Pak se začala stavět u židlí gauče, tak jsme nasadili protiskluzové ponožky (byly po ruce) a malá najednou začala lézt po čtyřech.. tak si říkám, když ji nebudeme moc vodit - tak ještě pár měsíců bude určitě trvat než se naučí sama chodit a do té doby bude používat to lezení po čtyřech aby se dostala někam jinam. Jestli to stačilo, ukáže čas. Ale u nás by jsme museli zakobercovat nebo zapuclovat celou místnost a ani to nevím jestli by to pomohlo, páč na návštěvách kde byl koberec ji to od stylu vojenského plazení nijak neodradilo ani nezpomalilo takže netuším zda by to mělo nějaký přínos.
12. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my meli podobny "problem", maly se nechtel plazit, nakonec zacal pri silne motivaci (mobil :grinning:) a na podlozce z koupelny - mame vsude lino kvuli alergii
nakonec jsme koupili v IKEA maly koberec
ale ten klouzavy povrch mu vadil opravdu jen na zacatku, ted uz leze po linu jak fretka
12. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my mame doma take vsude plovoucku:slight_smile: pred maleho jsem davala mobil a notebook, to byla najednou snaha.)
13. čer 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek