• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po stažení předkožky se objevila žlutobílá tekutina

3. listopadu 2008 
Ahojte,potřebuju poradit jsem vystrašená.po koupani maleho vždycki stahujeme co to jde,tak jsem mu to trošku stahla a ono se objevila nějaka žlutobila tekutina nevim co to je,něco jako hnis.Nevite sčeho by to mohlo byt????moc moc děkuji
2. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím,že by to mohl být mázek,který se tvoří pod kůžčkou.jestli jsi zabrala trošku víc,mohla se kůžička uvolnit a tím tedy i mohl odejít mázek.nebo měl překožku zcela volnou i před tím?
2. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak mi tohle máme už asi měsíc po narození a prý to tak má být,je to něco jako maz,co má každý třeba v uších,nemusíš mít strach.
2. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevm, ale mě doktorka řekla, že by se mělo až po roce stahovat, já teda přetáhla až ve 2 letech, asi každý doktor má jiný názor...tak vám přeji aby to nebylo nic vážného, možná se mu tam něco zanítilo... :unamused:
2. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maz jsme my nikdy neměli
2. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,doktor nás na tohle upozornil,že to může být a prý se to nemá odstraňovat,asi je to normální..Tak se neboj..pokud ti to nedá,zavolej si zítra raději k doktorce,ať jsi klidná:slight_smile:
2. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja nevim nikdy to tam neměl,mu to nejde cele stahnout jenom tak ta špička a jak jsem to měla stahnute trošku tak se najednou něco vylilo a bylo toho celkem dost že jsem ani už žaluda neviděla.
2. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam v porodnici taky rikali, ze se to do roka nema stahovat.
2. lis 2008 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky mudr řekla,že se to nemá odstranovat.jenjanka-ono se taky stává,že když se prcek narodí,tak mu to jde krásně přetahovat,ale postupem času to zaroste,i když poctivě přetahuješ.my jsme to měli takhle u prvního syna a doktorka nám tehdy říkala,že se to stává normálně.
2. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,mě doktorka řekla přetahovat,ale to je jedno,vubec nevim co to bylo.nevim sčeho by se tam mohl dostat hnis
2. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Ja stahuji občas.Poraďte prosím,malýmu u té dírky na čurání se udělalo takové červené místečko.Nevíte co to je?děkuji.
2. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já mám tu zkušenost stím žlutím hnisem je to podkožní tuk tvoří se z čuraní apoceni , když se prckum pomalu stahuje tak se kuže uvolní tam se dostane ten potkožní tuk a pak se muže stat, že to zase zaroste nic važneho to není muj první syn to tak měl ašel na přetahovaní až v 5 letech když už toho fakt měl moc jinak mě řekla doktorka nenasilím stahovat a omyvat tak to tak děláme a taky máme ten mazek a dneska se to uvolnilo tak jsem to obetřela čistou vodou a namazala kalciovou masti od te doby co mi ji poradili u staršiho kluka jak jsme byli na to přetahovaní, že ta mast je skoro jako framikoin .
3. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka -ten červeny fliček u čurani ,pokud ho to neštipe tak to muže mít z mydla podržděne nebo zapařene z pamprsekto mi doktorka taky řekla my to taky ted máme a opět mažu kalciovou masti a myju vodoua nic mu není tak možná tě to uklidní joa jak jsem mu to dneska omyvala tak mu ten tuk vytekl a praskla mu nějka blanka tak jsem zvědava co zitra stím budem dělat ale myslím že to bude dobry tak se mějte pa
3. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek