• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polohovací válečky. Jsou k něčemu nebo ne?

28. května 2009 
ahoj holky, chtěla bych se zeptat zkušených maminek na polohovací válečky - je to něčemu dobré nebo jen to jen další kravina, za kterou se vyhodí penízky?
27. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zazit, my jsme je neměly a nikdy jsem neměla pocit že bych je využila... Podle mě zbytečná investice. :wink:
27. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zbyrecne, kdyz neco takoveho potrebujes tak staci stocit rucnik ale po par dnech se to nauci odsunout nebo se oni odsunou od prekazky :wink:
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dik, ja si myslela, ze je to na prd :slight_smile: , ale chtela jsem se ujistit :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My je dostali - takovou levnější verzi, ale jak jsme byli malincí a hubení, tak jsme je stejně dostýlali plenkou...a pak jsme spíš používali na polohování plyšáky - což jsme tak dělali i v porodnici. Je to opravdu zbytečnost....poslali jsme je taky dál :wink:
27. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj podľa mňa je to zbytočnosť, navyše malá nespí rada na boku, proste len na zádech, keď ju chciem podoprieť, použijem plyšáka, bohate stačí :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já uvažovala o koupi poloh. válečků, bo malá měla hodně slehlou hlavičku na jedné straně, podkládala jsem ji srolovanou plenkou..., samo se to kolem 3m spravilo, teď ji má pro změnu vzadu placatou :sweat_smile: . Jsem ráda, že jsem si je nakonec nekoupila.
28. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek