Při přebalování jde do křečí a brečí

mysljaja
18. únor 2016

Ahoj Maminy, poslední týden nas doma trápí přebalovaní našeho skoro 2letého syna .večer chodí na nočník,ale přez den to ještě moc nezvláda ,navíc nam táhne od podlahy tak nechci aby byl celou dobu nahaty ,oblečený to vubec nikdy nestihne nebo spíš si ani neuvědomí. ale k problému pokažde když ho chci přebalit ,začne se držet jako čert ,brečí,vyvádí k dyž ho přeperu a leží chci nazvednout nohy ale ma je tak v křeči až hruza ,neznáte některá co by to mohlo byt ?? jsem s toho zoufalá při stolici se ve stoje opravdu blbe utírá 😖 , a celkove mi je líto že s toho ma takové šoky děkuju za odpovědi 😔

svetlus_pepca
18. únor 2016

Nevím, jestli to může souviset, ale připomíná mi to mého 19ti měsíčního prcka. Ten už je teda celý den bez plenky, protože se naučil strašně rychle si říct, že chce na nočník. Ale když mu ji chci dát (třeba když jdeme ven, nebo před spaním), taky u toho takhle vyvádí. Propíná se, vzteká se, kope nohama. Přisuzuju to tomu, že už si na tu plenku odvyknul, nechce ji a vadí mu. I venku hlásí, když chce čůrat a kolikrát vydrží celou procházku a jde prostě až doma na nočník. Ale nevím, když píšeš, že plenky nosí, jestli i tak ti dává najevo, že ho to štve. Uvidíš, co další názory 😉

mysljaja
autor
19. únor 2016

plenku navléknu ve stoje a to je klid nechce jen u přebalování ležet 😒 a burácí a jak už jsem psala ,,těžko říct

svetlus_pepca
19. únor 2016

Třeba je to tím, že chtějí chodit, sedět a ne ležet, a my jim tím vlastně bráníme. Nutíme je do plohy, ve které se necítí dobře. Chtějí nám být rovni, a to v případě, že je nutíme ležet a sami jsme nad nimi, tak prostě není. Já myslím, že je to normální 🙂

mysljaja
autor
19. únor 2016

@svetlus_pepca to je vlastne také možné ale nikdy dříve to nedělal ,možná se v nem neco zlomilo 😕

svetlus_pepca
19. únor 2016

@mysljaja I ten náš mrňous začal z ničeho nic. To víš, i jejich názory a postoje se mění 🙂 Hlavně nezlom ty jeho 😀