Růstový spurt. Co je to?

dzej
30. zář 2008

ahojky, můžete mi někdo prosím, vysvětlit co je to růstový spurt, jak často bývá, jak dlouho trvá a co se má s mimčem v tom období dělat?

ewwusska
24. čer 2010

@monja Tak to určitě super je, taky bych něco takovýho potřebovala 😒

tehuli
23. zář 2011

@ewwusska ahojky...taky se chci podělit a zeptat se..když to máš za sebou|🙂 jestli je to spurt...malej se mi v noci budil tak max 4krát někdy třikrát...a ted se budí pětkrát a to tak že ho dám spát v 8 večer usne tak v 9 ve 12 se budí dnes se budil hned v 1 zase a pak hned ve 2 pak tři hodky pauza do 5ti a pak v 7:( jako po té hodině mě to zabíjí...a přes den to samý po 2 hodkách pak po 1 zase po 1 a pak po 2...a tak furt dokola:(( sem vyčerpaná trvá to zatím asi tři dny...v porodce jsem měla mlíka že sem odstříkavala pač malej pil málo a já tak 120 z kazdeho ještě odstříkla...a po asi 10 dnech se to upravilo...a tedka je na zabití:( fakt furt u prsa ...jak byl dřív hodnej a spinkal tak furt knourá a mrčí..pak prdí protože je to asi tím že víc jí..tak mu dávám kapičky preventivně...:( jsem mrtvá...děkuju moc za info..jinak máme tři týdny a 3 dny...

biibaa
23. zář 2011

@tehuli To je typickej spurt, můj malej jich měl už několik, naštěstí to trvá plus mínus týden, já jsem usínala vestoje 😀 Jinak je okolo 3,6 týdne a 3,6měsíce, ale mě se zdálo, že jsme jich měl víc. Pevný nervy!

tehuli
23. zář 2011

@biibaa fakt?tak snad bude za 3dny pokoj 😖 😠

tally117
29. zář 2011

Zdravím,tak jsem se dneska taky moc nevyspala..celou noc se budila a furt chtěla jíst 😖 Tak mě nenapadlo než si zjistit něco o tom blbym spurtu 😀 A je to jasný 🙂 kníkame neustale ,cpem si do pusinky ručičky a vše co přijde pod ruku,do toho vubec nekaka .. a když spiš jako zelene 😅 mame tři a pul měsíce a hlavně to nejduležitějsí furt papáme..A to nej - konečně potom co nemusím dělat prdíky a masaže přijde tohle 😠 tak holky co nás ještě čeká snad už jen puberta 😀 😎 nebo??