Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Růstový spurt. Co je to?

dzej
30. zář 2008

ahojky, můžete mi někdo prosím, vysvětlit co je to růstový spurt, jak často bývá, jak dlouho trvá a co se má s mimčem v tom období dělat?

ewwusska
24. čer 2010

@monja Tak to určitě super je, taky bych něco takovýho potřebovala 😒

tehuli
23. zář 2011

@ewwusska ahojky...taky se chci podělit a zeptat se..když to máš za sebou|🙂 jestli je to spurt...malej se mi v noci budil tak max 4krát někdy třikrát...a ted se budí pětkrát a to tak že ho dám spát v 8 večer usne tak v 9 ve 12 se budí dnes se budil hned v 1 zase a pak hned ve 2 pak tři hodky pauza do 5ti a pak v 7:( jako po té hodině mě to zabíjí...a přes den to samý po 2 hodkách pak po 1 zase po 1 a pak po 2...a tak furt dokola:(( sem vyčerpaná trvá to zatím asi tři dny...v porodce jsem měla mlíka že sem odstříkavala pač malej pil málo a já tak 120 z kazdeho ještě odstříkla...a po asi 10 dnech se to upravilo...a tedka je na zabití:( fakt furt u prsa ...jak byl dřív hodnej a spinkal tak furt knourá a mrčí..pak prdí protože je to asi tím že víc jí..tak mu dávám kapičky preventivně...:( jsem mrtvá...děkuju moc za info..jinak máme tři týdny a 3 dny...

biibaa
23. zář 2011

@tehuli To je typickej spurt, můj malej jich měl už několik, naštěstí to trvá plus mínus týden, já jsem usínala vestoje 😀 Jinak je okolo 3,6 týdne a 3,6měsíce, ale mě se zdálo, že jsme jich měl víc. Pevný nervy!

tehuli
23. zář 2011

@biibaa fakt?tak snad bude za 3dny pokoj 😖 😠

tally117
29. zář 2011

Zdravím,tak jsem se dneska taky moc nevyspala..celou noc se budila a furt chtěla jíst 😖 Tak mě nenapadlo než si zjistit něco o tom blbym spurtu 😀 A je to jasný 🙂 kníkame neustale ,cpem si do pusinky ručičky a vše co přijde pod ruku,do toho vubec nekaka .. a když spiš jako zelene 😅 mame tři a pul měsíce a hlavně to nejduležitějsí furt papáme..A to nej - konečně potom co nemusím dělat prdíky a masaže přijde tohle 😠 tak holky co nás ještě čeká snad už jen puberta 😀 😎 nebo??