S batoletem pod stan. Co mám vzít s sebou?

tlapicka
21. kvě 2008

chystame se pod stan (do campu) a pres den na vylety na kolo s vozikem. Privitam vsechny tipy a triky, co je dobry vzit sebou a na co si dat pozor atd... zkratka podelte se o vase stanovaci zazitky!
podotykam, ze nasemu batoleti je rok a sedum mesicu. diky! 😕

anickajirka
13. črc 2015

ta jely jssme n jednu noc na Olešnou, na zkoušku.Dopadlo to tak, že si mnžl musel dojed pro mlou večer, jen co vešla do stanu dostala amok a prostě tam nebude nezabralo vůbec nic.Uplně se tam bála, přitom na zahradě do stanu lezla, hrála si...Tak přespala doma a ráno dojela 😀 jinak od kamarádky dvoultý supr a starší syn, v pohodě, tn je zvyklý od mala.

ducik
15. črc 2015

@anickajirka to je zvlastni.. ceho se tam mohla prdelka bat? skoro stejne stara jako ten nas, ten se nemohl nabazit lezt do okolnich stanu (segry a mamky).. nas jsme pouzivali jen na spani, tak kdyz jsme tam vlezli, obcas ryk, ale to jen zenechce jeste spat, ale venku smajdat a dovadet. jak dostal prso, zhasnul jako sfouknuta svicka 😉 a rano, kdyz se probudil, tak jen po nas lezl, stouchal do psa, delal paci paci a ladoval se ryzovyma oplatkama 😀 dokonce spal ve stanu lepe jak doma! krome prvni noci, kdy bulakoval nekdy kolem treti ranni a nesel utisit nejakou dobu, pak v noci chrapal az treba do peti, pak si dal mliko a jeste chrupal, coz doma do te doby nehrozilo a vstaval nekolikrat za noc..
mozna ze to byl ten maly bublik? treba se tam citila stisnene.. zkusila bych od nekoho pujcit vetsi stan, jestli jeste mate chut a vyzkouset to ve stanu, kde je vzdusnejsi a vyssi prostor loznice. Je pravda, ze my mame velky stan Husky asi pro 5 lidi, abychom se tam vesli pohodlne s velkym psem a minimalne 2 detmi

anickajirka
18. črc 2015

jé tak to jste si to museli užít.Tíše závidím 🙂 ale já t nevzdám, jsme stanoví, takže si bude muset zvyknout.Taky mě napadl stísněný prostor.Půjčíme větší stan, uvidíme, třeba to půjde, budeme zkoušet.Jezdíme často, za chatku...nemůžeme dávat pořád tolik peněz a stanování má něco do sebe, starší syn si to užívá více než v hotelu...

ducik
19. črc 2015

@anickajirka určitě, je to hlavně úplně jiné a pro ty děti takové dobrodružné 😉

andiienka
26. čer 2017

My byli poprvé stanovat s prckem, když mu bylo 6 měsíců. Tak kromě samozřejmostí jako teplé oblečení, čepičku a takové základní věci je důležitý repelent (my měli nějaký spešl dětský, tuším od Predatoru), opalovací krém, pak něco na odřeniny, my používáme od Bepanthenu-ten je super, na ohřejvání mlíčka, čaje atd jsme měli malý vařič, spal v takovým tom spacím pytli, který měl ještě v zimním fusaku, co jsem měla do kočárku a byl naprosto spokojený 🙂 jinak mě nic oc už nenapadá 🙂