• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slané čelo a nitkovitá táhla stolice. Máte zkušenost?

18. března 2009 
Ahoj, jsem asi trochu přestrašená, ale včera mě vyděsila reportáž o cystické fibroze a samozřejmě jsem hned začla svou dvouměsíční dcerku olizovat, jestli nemá slané čelíčko....trochu má a je to asi normální, přesto se chci zeptat jak je to u vašich miminek. A ještě jeden takový asi hloupý dotaz...malá je plně kojená....má stoličku "míchaná vajíčka" ale s je taková nitkovitá táhlá. Myslela jsem, že je to normální, ale teď se bojím zda nejde o hlen ve stolici. Omlouvám se, že sem vstupuji s takovými hyterickými výlevy , ale není nad zkušenosti jiných maminek. Díky
10. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! já jsem teprve těhu, takže ti neporadím. Ale ta včerejší reportáž mě taky pořádně vyděsila. Mylsím si, že ta stolice je asi normální, mám tříletou sestru a měla to tak stejně. Každopádně nikdy se neboj jít za doktorkou a na všechno se jí zeptat, jsou od toho, aby ti poradili, uklidnili.
10. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky...je pravda, že máme doktora, který se na každou matku dívá a priori jako na hysterku :angry: ....ale lepší být u doktora za blbku než něco zanedbat :slight_smile:
10. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, já si taky vždycky připadám, jako hysterka, když něco takhle řeším. Ale raděj bubu mít jistotu, že je moje dítě oki, doktor, ať si o mě myslí, co chce
10. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ta včerejší reportáž mě teda taky dost viděsila, i manžela....zatím jsme v očekávání, ale určitě mimi taky pak "olíznu"... jarko, jestli si nejsi něčím jistá, jdi k doktorce, nemá právo Tě vyhodit a jestli budeš vypadat jako blbec, na to kašli. Je to Tvoje dítě a aŤ si doktor říká, co chce. Nebo jdi k jinému. Zdraví dítěte je přednější. Já kdybych měla sebemenší pochybnosti, tak bych šla.
10. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, určitě půjdu :slight_smile: jen jsem chtěla znát i další zkušenosti :slight_smile: je to hrozný...člověk měl pocit, že porodem ty strachy o miminko skončí, ale je to ještě horší :unamused:
10. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja to nevidela takze nevim o co jde. ale pot je slany, a mimca se obcas spoti, takze je mozne ze maji slane celicka. a ta stolicka je uplne normalni. nema tvoje ditko treba rymu? ta se taky dostava do stolice. jinak se neboj, vse je ok. Zajdi k doktorce a ta ti rekne ze je vse ok, a ty budes mit lepsi pocit. Jinak me pobavil ten nadpis :grinning: Slane celicko a stolicka kojence:slight_smile:)) zni to trochu nechutne:slight_smile:))
10. bře 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jde o cystickou fibrozu - nevyléčitelná nemoc...a má mimo jiné tyto příznaky
10. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jo ta reportáž mě taky zaujala... každý člověk je tochu slaný :wink: jinak témat o stolici tu je spousta ,stačí pohledat. Jinak,hlen se ve stolici většinou objevujepokud má mimi rýmu.Jinak spoustu odpovězených otázek najdeš na kojeni.net :wink:
10. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarkaj: je milion reportazi o nemocech, a nemuzes se vseho tak chytat, to bys nedelala nic jineho. Lepsi to vypnout nebo prepnou a podobne clanky necist. jinak budes svoji holcicku porad zkoumat a premyslet, co to ma za nemoc. Ja si cetla clanek o nadoru jednoho chlapecka ktery na to zemrel a do dneska se z toho clanku nemuzu vzpamatovaat, kdyzz sem to cetla tak sem u toho bulela, ted se porad o vojtu bojim. a od te doby si zadne takove veci nectu, to same ve zpravach radeji to prepnu. proste nechci porad jen premyslet, co se muze stat a nebo co mu muze byt.
10. bře 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alishia: Máš pravdu, asi je to fakt nejlepší o tom nečíst...jinak to pak člověk moc zkoumá :unamused:
10. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: prostě jsem jen chtěla zkonzultovat své obavy s dalšími maminkami nic víc....nejsem maniak, který jen vyhledává katastrofické scénáře :wink:
10. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarkaj je to pochopitelný....asi každá mamina, která to viděla se lekla...taky tam byl jeden s příznaků, že se těm miminkům hodně těžko dýchá...to tvůj prcek určitě nemá, takže pohoda :wink:
10. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
....navíc to "čelíčko" považuji sama nejspíš za naprosto normální....jen jsem si uvědomila, že opravdu vlastně nevím jak vypadá ideálně stolička kojence a asi by nebylo vhodné lézt do plínek jiných miminek :wink: tak i proto se ptám...
10. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarkaj: tak myslim ze kazda stolicka asi vypada jinak:slight_smile: nekdo ma zelenou, nekdo zeleno-zlutou, nekdo ma typicka vajicka, nekdo hustsi nekdo ridsi.) to proste nejde porovnat. krom toho zase jinou stolicku ma dite kojene a jinou dite nekojene. A ma rymu?
10. bře 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tegga: od narození denně čistíme nosánek od "nudláčků", ale to je asi taky normální...při dýchání vydává někdy pískavé a chrčivé zvuky a to miminka taky dělávají...má zvětšené bříško, nepoměrně k nožičkám a ručičkám, občas blinká a bolí ji bříško..stejně jako většina miminek :slight_smile: ......dobře vím, že to všechno je normální......jenže někde ve skrytu duše si každá máma řekne "co když..." je jasný, že by se z toho člověk musel zbláznit :wink:
10. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je, že ti prďolíni nemůžou říct, co jim je, jak se cítí :slight_smile:. pro klid si prostě zajdi k doktorovi a hotovo
10. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mili: jj, lepsi nevedet a uzivat si cas s mimcem.)

jarkaj: tvoje holcicka je jiste v poradku, protoze kdyby nebyla tak uz to stejne asi doktorka zjistila.
10. bře 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: jo jo....přesně tak ...malá miminka jsou zlatíčka, ale na druhou stranu se někdy nemůžu dočkat až bude větší a bude moci říct co ji trápí
10. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarkaj: jj jestli checs mit klid tak zajdi k doktorovi a nebo se zeptej pri dalsi prohlidce. malej taky chrcel kdyz byl malej:slight_smile: furt sem se bala, aby nemel astma po me. tak sem vzdycky letela k doktorce, a vse bylo nastesti v poradku.) mela sem jen nosik prokapavat libenarem, mel slabsi rymicku.
10. bře 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šla po té reportáži taky hned olizovat, ta televize občas člověka dost zblbne. :slight_smile:
18. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen nezapomente i na to ze i miminka se pot na telicku i hlaviccei a pot se trochu slany....Pochopitelne to nikterak nezlehcuju
18. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek