Stolice plně kojeneho miminka - nazelenalá

juraskova11
21. dub 2019

Zdravím maminky!
Mám dceru 5,5 měsíců, je plně kojena, o mlíčko si řekne sama, někdy co dvě hodiny, někdy co tři. Když nechce, tak se prostě neprisaje. Co nás teď trápí je stolice. Skoro po každém kojení kaká, stolice je řidší a má nazelenalou barvu. Někdy je normálně žlutá a někdy nazelenalá. Nemáte zkušenosti, čím by to mohlo být? Děkuji za odpovědi.

calvac
21. dub 2019

@juraskova11 Nazelenala byva,pokud matka sni neco s obsahem zeleza, mimcu tim neuskodi. Zluta s konzistenci michanych vajec je v pohode.

similenka
21. dub 2019

@juraskova11 Přečíst si o zelené stolicce u miminek můžete na netu.... důvodu může být více. .... prý je to normální. Dcera to taky měla, dávali jsme probioticke kapky.. měla totiž i nějakou vyrazku.

juraskova11
autor
23. dub 2019

@calvac děkuji za radu, zkusím uvažovat, co všechno v poslední době jím 🙂 zítra se jdu poradit s dr., potřebovala jsem jen trochu uklidnit 🙂

juraskova11
autor
23. dub 2019

@similenka na netu je toho hodně, už jsem to pročítala. Potřebovala jsem jen uklidnit, že to může být normální. Zítra u dr. zjistím víc 🙂 díky

ivuska1986
24. dub 2019

@juraskova11 mě naše Dr říkala, že příčinou může být, že se nedostane tzv. k zadnímu mlicku, které je sytější, když vypije to přední může to mít za následek nazelenalý bobek.

juraskova11
autor
25. dub 2019

@ivuska1986 Taky mě to říkala, každopádně se to už upravilo. Stolice je sice řidší, ale žlutá. Děkuji za zprávu 🙂