Šumící medvídek Myhummy nebo Zazu - který je lepší?

stef9328
24. led 2019

Ahoj holky, prosím poraďte, je k něčemu ten šumicí medvídek nebo zbytečně pořizovat? A pokud ano, který je podle vás lepší? Co ten senzor spánku, ano či ne? Prosím jen z vlastní zkušenosti. U prvního dítěte jsem zapínala mobil, ale určitě mi to nepřišlo ideální ho mít zapnuty i 2 hodiny. Děkuji vše za zkušenosti a názory !!!

patmouse
24. led 2019

Ja jsem “sumidka” poridila kdyz byly male asi 3 mesice a usinala s nim denne,ani poradne nevim,zda tak zabiral,ale usnula vzdy v pohode. Synovi jsem ho zapinala taky,ale na nej nezabira nic,jen chovani v naruci a trpelivost 😉
Nemela jsem tedy ani jednu ze zminenych znacek,ale mame medvidka Whisbear. Da se u nej regulovat hlasitost,nabizi sice jen jeden druh sumu,ale stacilo to. A ma “cry seszor”, takze kdyz mala zacla v noci ze spani plakat,tak se sam zapnul,coz bylo fajn.

adelka951
24. led 2019

Měli jsme Zazu, byl fajn, ale jen tři měsíce, potom přestal fungovat, tak jsem si stáhla aplikaci na mobil s bílým sumem, je tam mnohem větší výběr zvuku, nechá se lépe regulovat hlasitost a časovač, takže jsem nového medvídka už nekupovala.

ajuska17
24. led 2019

@stef9328 máme šumícího medvídka a každý den s nim malá usíná. Pořídili jsme ho ale z Polska byl tam levnější než u nás a přitom je to stejně Polský výrobek. Nabízí 5 druhů šumu, regulace hlasitosti a po hodině se vypne.

stef9328
autor
24. led 2019

@ajuska17 a mohla bych se zeptat kde v Polsku? A na kolik tam vychazi cca? Dekuji moc

sandral
24. led 2019

My máme oslíka Dona od Zazu a maximálna spokojnosť.
Všeobecne máme od Zazu viac "hračiek" a zatiaľ sú obľúbené a sme spokojní.

layaa
25. led 2019

starý mobil bez simky (aby nic nevyzařoval) a v něm nahraný zvuk oceánu 😉

elencze
25. led 2019

Zazu koala, melodii jsme pouštěli už do bříška a dodnes malého krásně zklidní, má 7 měsíců.

ajuska17
25. led 2019

@stef9328 na allegro.pl něco jako naše aukro. Ten náš vyšel něco kolem 700 Kč bez dopravy tedy. A máme toho maskota který tady stojí nový kolem 1100 Kč.

ah1234
25. led 2019

My mame MyHummy s tym senzorom a zivot bez neho si neviem predstavit :D maly spi na jednej tonine v noci a na druhej cez den... ako kupila som az po narodeni, najprv som si myslela, aka je to blbost, ale bola to prva vec, co sme dokupovali. Maly nam spi pri tom celu noc a cez den kludne aj 4 hodiny vkuse. Bez tooh cez den da mat 20 minut

evca_w
26. led 2019

My mame MyHummy a na maleho asi fungoval tak prvni tri mesice, kdy stejne mimco vetsinou hodne spi tak jako tak.Pak uz si mohl sumet jak chtel a usinani hruza.Takze ted ve dvou letech ho mame jako normalniho plysaka s vyndanym strojkem.Je hezky, ale nam bohuzel nijak extra nepomohl..

nikolaamiminko
27. led 2019

My pousteli bily sum z tabletu, prvnich par mesicu, pak uz to nezabiralo

maybe2112
2. únor 2019

My máme MyHummy a jsme spokojený ;) super pomocník při usínáni 🙂

stef9328
autor
2. únor 2019

Dekuji vsem za nazory a zkusenosti, uz jsme poridili tuhle medvedi slecnu,tak doufam, ze se miminku bude libit!!!