Svazovaní miminka již nefunguje

aannddreejjkkaa
23. led 2019

Ahoj maminky, můj 3 měsíční syn je velice živý a jeho spánek je dost neklidny. Od narození jsem mu zavinovala ručičky k tělu, jinak se jimi velmi rušil a nemohl by vůbec spinkat. Jenže v posledních dnech už mu to zavinuti vadí. Problém je, že když bych ho nechala s volnými rucickami, tak se po par minutach vzbudí a pořád se šudlá v očičku a za chvíli začne plakat. Prostě na to jeste není připravený spát na volno ale zavinutí už nesnese. Uvítám vaše rady.
Děkuji

makronka222
23. led 2019

Obestlat ho od loktu dolu nejakym polstarem, perinou, aby nemel pocit volnosti. Mala mi spala na boku a ruce me skrcene, dlane u brady

cinam
23. led 2019

@aannddreejjkkaa taky dávám na bok a ruce jen přikryju dekou. Malej nesnáší zavinuti od narození

gembula
23. led 2019

Dávali jsme do postýlky, kolem mimča, ještě kojící polštář ;)

zuzan88
24. led 2019

Tak moje mládě v zavinovačce spinkalo možná tak první měsíc... Nesnesl mít ručičky schované, takže sem odbourala stahování plenkou i zavinovačku, dávala sem spinkat do hnízdečka na bok... To se mu cca po měsíci, měsíci a půl taky přestalo líbit a od té doby spí nejklidněji jen na bříšku. Teď mu byli 4. měsíce.

nugetka20
30. led 2019

Kolem 4. měsíce jsme měli stejný problém, resp. pevněji zavinovat jsem začala až kolem 3. měsíce, do té doby byl hodně neklidný, pevnější zavinutí tak na měsíc pomohlo. Pak na tom 4. jsem začala dávat kolem kojící polštář, protože se začal otáčet na břicho a nemohl zpět