Syn má hodně tuhou stolici. Co s tím?

mousunek
1. dub 2009

Ahojte holky,

muj skoro pulrocni klucina ma hodne tvrdou stolici a kakani mu dela hodne velke problemy.
Dostava veskere projimave ovoce od hrusky, svestky po mrkev, mlicko mame s probiotiky a pije i cajik pro kojence a nepomaha to vzdycky prvni bobek je hodne tvrdy.
Nevite nekdo co s tim? uz si nevim rady ☹

moc dekuju za rady

janette.j
14. dub 2009

Ahojda,my jsme měli též problém z tuhou stolicí,přešli jsme z Nutrilonu 1,protože jsme po něm ublinkávali, na Nutrilon AR a malá plakala u kakání,mudr nám poradila uvařit heřmánek a do toho nasypat to AR nebo NUTRILON 1 a moc nám to pomohlo 🙂 takže ted to střídáme,jedno jídlo AR a druhé Ntrilon 1,ale na tu tuhou stolici nám ten heřmánek opravdu pomohl 😉

mousunek
autor
15. dub 2009

janette.j - bacha na hermenek sice pomuze, ale neprehanej to s nim pri castem uzivani zpusobuje silne zanety zaludku protoze nejdrive nici to spatne a pak zac ne nicit i to co je v tele potreba...
meli jsme v nemocnici chlapka kterymu rekl kamarad hermanek tak ho pil pomerne dlouho porad dobry a pak ho dovezli silne krece a ten hermenek mu komplet vycistil i to co nemel

janette.j
15. dub 2009

mousunek-moc dík za upozornění,to jsem vubec nevěděla,dávali jsme ho jen jednou 🙂

mousunek
autor
15. dub 2009

janette.j - nic si z toho nedelej ja jsem to taky nevedela, ale jsem rada ze jsem to zjistila drive nez se to stihlo vyskytnout na nekom z rodiny... malo kdo vi ze hermanek je i skodlivej klidne ho dej treba 2x tydne ale radeji ne casteji, pry je to pak hodne bolestive

roana
15. dub 2009

to mousunek - po tom jogurtu to pomohlo? A co zkusit laktobacily, ty nám pomohly na pravidelnou a normální stolici, jinak to malá měla jak kozí bobky... Je to Infant Dophilus - je tam asi 5 nebo 6 různých kmenů laktobcilů, ale je to bez laktozy, takže i pro alergiky...

mousunek
autor
16. dub 2009

roana - jojo jogurtik pomohl a prcek je v pohode 🙂

roana
16. dub 2009

tak to je supr!!!! hnd je líp na světě, že jo? my musíme kvůli alergii s jogurtem vyčkat až po roce.

mousunek
autor
16. dub 2009

my nastesti alerii nemame tak vesele papame 🙂

marketamodra
17. dub 2009

já každýmu doporučuju strouhanou mrkev s jablkem (aspon ob den ) ale u vás je ještě dost brzy ( leda mixovanou? )

mousunek
autor
17. dub 2009

marketamodra - u nas mrkev nezabrala nezabrala ani svestka davali jsme hrusku ta trochu ano a fakt 100% pomaha jogurt

fim
17. dub 2009

Holky, já objevila kašičku od Nestlé s bifidusem. Hned jsem si vzpomněla na tenhle problém, kdy jsem malýmu kvůli těmhle breberkám dávala jogurt. Hned je o "zbraň" na tuhoše víc. 😀

sonik785
7. kvě 2010

Ahojky chtěla jsem se zeptat, mam 5.týdeního klučinu který mi špatně kadí.Kadí ob den a nejdřív z něj jde špuntík a pak až kadí.Je na sunaru a čaj má fenyklovej.Trvá to asi týden před tím kadil normálně.Jí i pije normálně.Mam plašit a jít k doktorce nebo to je v pořádku?