Syn se probouzí, že má v pokoji lva a brouka

jeudi
23. dub 2009

muj malej syn se kazdou druhou noc zbouzi a place ,ze ma v pokojiku lvaa brouka..zbudi se treba petkrat za noc ..uz nevim co s nim dala jsem mu jinak postel kazdy vecer vetram a uklizim mu hracky aby ve tme nevidel misto hracek lvia brouky ....davam mu pred spanim teole kakao,,tak uz nevim co by mohlo byt spatne ☹

jeudi
autor
23. dub 2009

no to je fakt ta mu rozhodne nechybi,z nej nakonec zcvoknu ja 🙂 uvidime po vyhnani holi 🙂 jen mu to nechci moc pripominat no...

urbi
23. dub 2009

ještě mě tak napadá, jestli to nemůže mít souvislost s tím, že čekáte další miminko.... možná si to neumí dost dobře představit.. může to být pro něj "vetřelec", možná viděl fotku z UTZ .. a fantazie může jet...

jabber
23. dub 2009

taky je otázka, jestli on si to vůbec ráno pamatuje, protože jinak na tebe bude asi večer koukat jako blázen 😅

jeudi
autor
23. dub 2009

jo pamatuje 😀 ted se nasmala kdyz sem si predstavila jak by na me asi koukal,kdyby si to nepamatoval 😀 pak by si myslel ,ze se mama zblaznila 😀 URBI:taky sem nad tim premyslela ,ale on se na brachu tesi tak nevim no

jabber
23. dub 2009

jeudi - no právě 😀 a ještě ke všemu bys to dělala úplně zbytečně 😀 Tak dej zítra vědět, jestli lev v noci byl anebo ne 🙂

jeudi
autor
23. dub 2009

oki snad to zabere a ja se konecne vyspim 🙂 a diky za rady

marketamodra
23. dub 2009

souhlasím s maart, taky jsem četla, že děti mají velkou představivost a zrovna věk kolem dvou - tří let je na to jako dělanej, a každopádně se příšery musí vyhnat

lucierob
23. dub 2009

ahoj holky,
mám 3 letého syna a taky se nám něco podobného občas stane. Někdy se v noci vzbudí s brekem a křičí, že viděl strašidlo. Tak v pokoji rozsvítím a jdeme se podívat do všech skříní, šuplíku ap. Pak většinou klidně usne. Když už je moc vyplašený, tak si k němu nachvíli lehnu. Podotýkám, že nikdy nebyl strašený a říkáme mu, že strašidla jsou jen v knížkách a v televizi. Nebojí se dokonce ani čerta.
Kdysi jsem v jedné knize o psychologii četla, že děti vidí strašidla.

jeudi
autor
24. dub 2009

ahoj holky tak sem pisu jak jsem dopadla vecer jsem mu nic nechtela pripominat tak jsem ho dala spat dala mu medvidka ze ho bude hlidat ..a samozrejme jak sem cekala v tu samou hodinu (ve 2 rano)zacal plakat tak jsem tam sla ,ale tentokrat to nebyl lev ani brouk ale rikal,ze mu skoncila pohadka a ukazoval na zed,tak sem se musela smat.asi se mu zdalo o nake pohadce ,ktera se mu promitala na zed..a kdyz se pak zbudil po druhe tak jsem ho chvilku nechala a za chvilku byl klid takze techniku s holi jsem ani nepouzila..asi by koukal divne ,ze zahanim pohadku holi 😀 ale az se vrati ten lev tak to udelam a prerazim ho 😉

jabber
24. dub 2009

jeudi 🙂 Ale je fakt zajímavé, že je to pravidelně obden a ve stejnou dobu, to teda nechápu 😅

jeudi
autor
24. dub 2009

no prave no uz mi rano sdelil ze tam mel pohadku a i lva tak sem mu rekla ze ho vecer vyzenu kostetem tak byl nadsenej 😀 uz ho sel vyhanet sam 🙂

nikka.vo
26. dub 2009

Mě teda taky celkem zaráží, že se budí tak pravidelně ve stejnou dobu, koukala si někdy na téma: Vidí děti duchy?

Možná by si koukala 😉

jeudi
autor
27. dub 2009

fuuj nestras,ja jsem posranek a na tohle verim..napis mi sem odkaz na to tema 😉

skurinka
27. dub 2009

jeudi-u nas tak tez lvi,tygri ,dinosauri a nejaka pani 😒
taky plakaval ve stejnou dobu a normalka jsem slysela jak si s ni vyklada.a kdyz jsem prisla za nim tak me rikal ze ho ta pani hlida ,stalo se to asi pak jeste 2krat a pak uz tam ta pani nebyla,ale zviratka jo.
ono se rika ze pry deti co zaziji pres den a nebo vidi a hrajio si tak se jim o tom zda pry vecer.

nikka.vo
27. dub 2009

jeudi: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Koukni tam, je tam dost maminek, kdy jejich děti ,,něco,, viděli 😕 neříkám, že je to váš případ

Já vim, že se to někomu může zdát směšný, ale po čtení právě tamté diskuze věřím ještě víc. Nevěřím v Boha, ale věřím v duše zemřelých 😕 a věřím v to, že děti, tím že jsou krátce narozeni a tudíš i krátce po smrti v minulém životě, tak jsou s posmrtným životem ještě ,,spojeni,,. Jen se mi prosím nevysmívejte 😅 😅 😅

jeudi
autor
27. dub 2009

urcite se smat nebudu verim stejne jako ty ,ale v boha ne ..v tohle ano

jeudi
autor
28. dub 2009

ahojky tak uz je treti den klid..tuk tuk tuk 🙂 davam mu vecer misto kakaa mleko s medem a spi celou noc tak snad to tak zustane

jabber
28. dub 2009

jeudi - super 😵 tak vida, nakonec ho strašilo kakao 😀 😎

ronie
28. dub 2009

😀 ty jo kdo by to do kakaa řek 😀 😉 držim palce ať už se bubáci neobjeví 😵

jeudi
autor
28. dub 2009

nooo zatraceny granko 😀 tak pssst at to neprivolam...a diky 😉