Vtipné zážitky s dětmi

uztotakbude
18. zář 2014

Ahoj holky, založila jsem toto vlákno a zajímají mne vaše vtipné zážitky s dětmi. Příhody, co kde děti udělali, řekli apod. Ať se tu zasmějeme...koncentrace humoru bude maximální 🙂

somalicats
18. zář 2014

Moje starší, když jí bylo 7, jedeme si tak metrem, a ona na celej vagón začala: Mami, až umřeš, necháš se spálit, nebo dát do rakvičky? Já abych věděla, jak velkej budeš mít hrobeček, abych Ti tam mohla zasázet kytičky... Půlka vagónu se válela smíchy a já taky 😀

7504
19. zář 2014

Můj starší syn,když mu bylo 5 let, se 23.12. ptá dědy:"Kdy už přijde ten ježíšek?"Děda mu odpoví:"Už zítra!"A syn povídá:"No,to už abych začal bejt hodnej!" 😀

jabadabadoo
19. zář 2014

Byli jsme s ročním synem na očkování, lékařka říkala, že ho prohlídne a naočkuje a malý povídá nenene 😀 , Teď mu je 15 měsíců, ptám se manžela, co mám vařit o víkendu a syn hned "Baf, baf" (máme psy) 😀
Když jsem chodila do školky, čekala jsem v nemocnici na operaci. Přišla vizita, primář si ke mě sedl na postel a ptá se "kašleš" a já na něj "jak na co" 😀 , všichni vyprskli smíchy, ale já tehdy myslela, že se ptá na prach apod. 🙂

kamino
19. zář 2014

Prcek poznava znacky aut podle toho,kdo je ma. Tata ma Skodovku,deda VW,babicka Renaulta.. Sli jsme z obchodu do Octavie nastupuje pan a takova hodne umela pani..takova sfinga,urcite ten typ znate...a prcek se.nadsene rozebehl k autu a vola Tata !! Ten pohled te pani vrazdil na dalku. Tak jsem se omluvila,snazila se vysvetlit situaci a zbabele prchla...

wenduliks
19. zář 2014

Kamaradka stoji s 5.letym synem v dlouhe fronte na zmrizlinu. Syn: Mamiiii, jeste mas ten prujem??? Kamaradke: NE! Syn: Mamiiii, takze uz mas zdravy hovinkooo? Kamaradka: Jo, Ryso, uz mam zdravy hovinko. 🙂

7504
19. zář 2014

Ještě něco přidám:Když bylo mladšímu synovi několik týdnů,staršímu bylo 6,5 roku.Jednou malý usnul doma ve vajíčku (autosedačka).Na chvilku jsem se vzdálila a starší kluk u něho zůstal.Když jsem se vrátila,malý byl otočený i se sedačkou hlavou dolů.Vyděšeně se ptám:"co to děláš!?"A on radostně odpoví:"mami,podívej se,on se tam udrží,jako SPIDERMAN.....!" 😅
A nebo:malému bylo 2,5 měsíce.Zase jsem na chviličku odběhla,po návratu starší syn s radostí povídá:"mami,dívej se,podívej...".Malý ležel na zádech,starší ho chytil za nohy a zvednul do výšky,takže chudák visel hlavou dolů. 😨
Naštěstí vše přežil bez následků,budou mu 4 roky.